Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha a barátnőmhöz 49km-t utazok vonaton? A bkv meg 20 perc a állomássig. Nagyon szeretjük egymást és minden akkor nem naon számít az hozz mennyire messze van igaz? Ti is így vagytok vele? Egy véleményen velem?

Figyelt kérdés
Ám utazási idő összesen kb 80-90 perc ha késik a vonat 100perc
2012. jan. 17. 00:47
 1/9 A kérdező kommentje:
az hogy*
2012. jan. 17. 00:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Ti tudjátok, én nem vagyok a távkapcsolatok híve.
2012. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:
Az a gáz, hogy felmerült benned a kérdés. Miért lenne gáz?
2012. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 .:Laci:. ***** válasza:

én 15 percet(10 km) buszoztam kecskeméten, egy órát vártam a vonatra, 1:10 percet vonatoztam(106 km) és fél órát BKV-ztam minden hétvégén, hogy együtt legyünk 1-2 napot. ma már nem tenném meg ezt senkiért sem.

nem gáz, hogy ennyit utazol sztem, csak majd ha vége lesz rossz lesz vissza gondolni, hogy mennyit költöttél jegyre és egy szál virágra már nem futotta...esetleg ő ezt úgy érezte, hogy elhanyagolod és össze feküdt mással amíg te azt hitted, hogy egy barátnőjével találkozik.

mérlegelj, hogy megéri-e...

2012. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A távolság soha nem lehet probléma, maximum a te agyadban. Az én barátom kb 90km-re lakott, és heti 2x járt el hozzám autóval. Mai napig is tartom vele a kapcsolatot, és ha bármi gondom van, 'repül' hozzám.

Sőt, volt olyan barátom is, aki több, mint 100km-re lakott. Na és? Miért lenne az probléma?

Meg lehet oldani. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. És ne keress kifogásokat.

Én is utaztam vonattal+busszal kb 2,5 órát, ráadásul várnom is kellett még. Mégsem hisztiztem.

Ha szeretitek egymást, akkor meg lehet oldani.

2012. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is masfel orat utazgattam hetente 1szer a baratomhoz. Nyaron hetente tobbszor is, ha tobbszor aludtam ott. Pedig egy varosban vagyunk csak hat budapest nagy. De megerte:)
2012. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolat péntek este szombat és vasárnap voltunk együtt és 2, és fél órát utaztam. És nem a távolság miatt lett vége.


Örülj h ilyen szerelmes vagy! Tudod hányan cserélnének veled! Gondolj bele az jobb lenne ha a közeledben lenne egy inkább egy halom olyan pasi aki csak kihasznál, meg érzéketlen? Élvezd amíg tart!:)

2012. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi 250 km-re utazgatunk rendszeresen, de simán megéri :) Ilyen nő nincs még egy.
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem is ahoz képest jó dolgom van mert nem kell bkv val soakt utaznom és a vonat jegyet olcsóne meguszom ellenőr meg a 196on sose jön
2012. jan. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!