Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha odamegyek barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamegyek barátnőmhöz akkor nem foglalkozik velem, pedig már elbeszélgettem vele erről. Idegesít ez a viselkedés, mit tegyek? /fiú/

Figyelt kérdés

Pár napja mondtam neki, hogy nem szeretem hogyha odamegyek hozzá, és mással foglalkozik. Erre odamentem, és elkezdte a falat piszkálni, mint egy óvodás. Ez normális? =( 16 évesek vagyunk. Már több, mint 1,5 éve vagyunk együtt. Nem értem miért csinálja ezt. Ennyire gyerekes nem lehet valaki 16 évesen nem? Akkor viszont direkt csinálja, de hogy miért azt tényleg nem tudom.

Egyébként már 2× szakított velem, de én szerettem őt, és ő is azt mondta, hogy még szeretett, és aztán összejöttem vele újból :S

Lehet, hogy most itt lenne az ideje, hogy én mondjam ezt neki nem?


EZ MEGGYŐZŐ ÉRV LENNE? Mert nem akarok pitiáner érvet.: Egy kapcsolat az egyenlőségről kell, hogy szóljon. De én úgy érzem, hogy én szoktalak téged felkeresni legtöbbször. És hogyha felkereslek akkor sem látom rajtad azt a nagy érdeklődést. És nem foghatod arra sem, hogy azért nem beszélsz velem... mert én nem szólalok meg... Mert akkor is velem kellene foglalkoznod, hiszen elméletileg szeretsz. Én ennél többre vágyom.. Rendes törődésre, és arra hogy érdeklődjön irántam a csaj.


2011. febr. 16. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok csak fordítva:S velem a pasi szívózik úgymondd, többször megbeszéltünk talit de ráfogja h elaludt -.- meg a mostani Valentinnap is 10 perc volt és semmit sem kaptam tőle mert a haverjai is ott voltak és ilyenkor teljesen más :S

hát nekem van egy ilyen csaj ismerősöm csak annyi a baj vele hogy ő mindenre megsértődik :S és szerintem van ehhez köze hogy a a csajnak nem teccet hogy megmondta a tuttit és így akar " büntetni" =(

én a helyedbe hanyagolnám a csajt / én is azt csinálom a barátommal most egy pár napja/ szóval csak éld az életed ;) és ne keresd te sem ha rájött h miért van akkor úgyis bocsánatot kér, vagy önként megy hozzád ;):D egyszerűen nem tudja h milyen érzés ha vki vkit szivat..szerintem ideje h megtapasztalja elvégre mindenki a saját kárából tanul ;)

2011. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. febr. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!