Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz igaz barátot és párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz igaz barátot és párt találni az életben, vagy egy idő után el kell gondolkozni azon, hogy bennem van-e a hiba?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozom és ez mind a baráti, mind a párkapcsolataimra kihatással van. Így nincsenek igaz baráti kapcsolataim, és a pasik terén is igen hadilábon állok. 20 éves vagyok és korombeli pasikhoz képest én valami stabilabbat, megbízhatóbbat szeretnék. Barátság terén pedig arra vágyom, hogy legyen valaki aki jóban rosszban mellettem áll, és nem szalad el, ha valami akadályba botlunk. Tényleg bennem van a hiba? Vajon a tökéletességre vágyom?
2012. jan. 17. 13:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, benned van a hiba. Rosszkor jöttél a világra... Bizony, most ilyen szr világot élünk. És ez csak rosszabb lesz.
2012. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 pqpqpq ***** válasza:

szerintem normalis hogy naladnal idosebre meg a biztonsagra vagysz de azert biztos hogy benned is van hiba ha nehezen baratkozol.

csaknem merleg a horoszkopod?

2012. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Macs1209 ***** válasza:

Nem feltétlen benned van a hiba.


31 éves fejjel van 3 barátom, akikre bármikor, bármiben

számíthatok. Volt sok haver, havercsaj, kikoptak, és

csak 3 emberre tudom mondani, hogy igazi barát!


Szóval 20 évesen semmivel se vagy úgymond elkésve.


31F

2012. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem nehéz, a mostani időkben.
2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz. Nekem épp ezért nincsenek barátaim, mert nekem olyasvalaki kéne, aki mélyen ismer és mellettem áll és nem csak valami jöttment akivel jópofizunk. Párkapcsolatnál meg úgy gondolom a barátság kéne, hogy alap legyen, amire a többi épül. Nem akarnék senkit úgy megcsókolni, vagy kimondani, hogy "szeretlek" amíg nem érzem, hogy emberileg is szeretjük egymást és bízunk a másikban, elfogadjuk a másikat minden hibája ellenére. Sajnos tényleg nehéz, de épp ezért becsüljük majd meg azt a valakit...

21/F

2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tevetke ***** válasza:
Én is nagyon gátlásos voltam és nagyon nehezen barátkoztam, de kb. 1 éve egészen megváltoztam. Nem mondom, hogy rengeteg igaz barátom lett (ez amúgy sem egyik napról a másikra alakul ki), de van sok olyan ember, akik hogyha egyedül érzem magam, társaságra vágyok, akkor legalább 1-2 tuti ráér egy összeröffenésre. Ezekből a találkozásokból általában sírásig fajuló röhögések alakulnak ki. :D A dolog nyitja az, hogy elmész olyan helyekre, ahol hasonló érdeklődésű/ gondolkodású emberek vannak. Pl. edzőterem, tánc... akármi, ami érdekel. Csak egy kis bátorság kell, hogy első-második alkalommal elmenj ilyen helyekre, aztán már könnyebben megy a barátkozás.
2012. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy kire számíthatok igazán, és nem is kell mind az 5 ujjam. Persze felszínes barátaim vannak vannak, de ők tényleg olyanok, hogy udvariasságból megkérdezik, hogy hogy vagyok, nekik meg én is udvariasan válaszolok.

Jó ha nagy a baráti köröd, de én úgy gondolom, hogy majd jön egy srác, aki nem csak a párom lesz, hanem a legjobb barátom is egyben.


Nem benned van a hiba, mert sajnos tényleg kevés az igazi barátság.


21 l

2012. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A felszínes barátságokkal nincs baj. Az felszínes párkapcsolatokkal már annál inkább... A távoli barát lehet, hogy nem segít mindig, de legalább valamiben igen, meg aztán az sem baj, ha Te segíted jobban...

A párkapcsolat viszont csak úgy fogadható el, ha teljes és kölcsönös az önátadásra való törekvés. Ezért nem működik a poligámia. Vagy ha "működik", akkor nem házasságként, csak ágyasság formájában, ami ismét csak az egyik vagy mindkét fél megalázása.

2012. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Mondjuk azt nem mondanám, hogy nem járok közösségbe, hisz táncolok, buliba járok... de a remény hal meg utoljára :)
2012. jan. 18. 12:29
 10/20 A kérdező kommentje:
És tisztában vagyok azzal, hogy bennem is vannak hibák, hisz senki sem tökéletes, de épp ezért miért kell másokat lenézni vagy cikizni? Miért nem lehet egyszerűen és őszintén a szemembe mondani? Mert szerintem nem ahhoz kell a bátorság, hogy pletykálj és mással megbeszéld a dolgot, hanem ahhoz, hogy az érintettel tudj kommunikálni és őszintén a szemébe mondani, ha bánt valami :)
2012. jan. 18. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!