Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalna egy meleg srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalna egy meleg srác egyetlen egy csókot egy hetero lánynak?

Figyelt kérdés
Iszonyúan szerelmes vagyok ebbe a fiúba, de ez csak egy oldalú, mivel ő meleg. 29 éves és kíváncsi vagyok rá, hogy lenne-e esélyem legalább csak egy csókot kapni tőle. A válaszokat előre is köszönöm!! És ha valaki került már ilyen érzelmi bonyodalomba akkor azt is szívesn meghallgatom. :)
2012. jan. 17. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Háhá:D Csomó srácnak nem jön össze, egy búzának meg igen:D Ez már annyira rossz, hogy vicces:D:D
2012. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha ribanc, lehet.
2012. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Biztos azért lett búza mert annyi csajnak kellett már, hogy kihalt belőle minden izgalom a nők részéről.
2012. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én elnézem, a meleg srácoknak általában van tapasztalatuk reménytelen szerelemben (voltak már szerelmesek heteró pasiba). Ha egy ilyen tapasztalat megtanít valamire, az az, hogy a reménytelen szerelemre a felejtés a legjobb gyógyír. Még ha kapnál is tőle "egyetlen csókot", akkor se lenne jobb Neked, mert csak még jobban kéne az illető. Úgyhogy szerintem (és tippem szerint a srác is így gondolná) az a legjobb, ha minél előbb véget vetsz/vet ennek a fellángolásnak, és nem találkozol többet az illetővel.


Szóval ne próbálj meg csókot szerezni tőle, mert csak még jobban fog kelleni.

2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

még ha meg is tenném, azt valószínűleg csak fogadásból, vagy valami hasonló okból csinálnám.. :S


21F (meleg)

2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én szívesen benne lennék.

Még sosem próbáltam lánnyal de simán kipróbálnám :)


20/F

2012. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Valahol ez a kérdés értelmetlen... Meleg a srác, vagyis nem vonzódik a női nemhez, akkor miért is akarna megcsókolni téged ? Reménytelen. Én biztos nem smárolnák csajjal. 21/F
2012. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán benne lennék :)

26/F

2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én melegnek tartom magam de már smároltam csajjal... Akkor lehet, hogy te is kapnál..:)
2012. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 5. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!