Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szeretem valakibe akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem valakibe akibe nem szabadna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm pasiába zugtam bele már lassan 1 éve járnak!Mit tegyek rá hajtsak ?

Hagyam a francba?

Vagy ha szakitotak és még tetszik hajtsak rá?

Érjem el hogy szakitsanak??????Mit tegyek????????????


2012. jan. 17. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
ne válaszd szét őket, mert véged
2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél.
2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pqpqpq ***** válasza:
legszivesebben most v.a.l.a.g.o.n rugnalak de allatvedo vagyok ugyhogy meguszod
2012. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén öket ,mert elveszited mind kettöt ha bekavarsz nekik.
2012. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Barátnő pasija tiltott gyümölcs. Felejtsd el... Kockáztatnád a barátságotokat? Nem érdemes egy pasiért...
2012. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha ne tegyél ilyet, mert tisztességtelen és az ilyen emberek senkik az életben!


Keress magadnak egy barátot, akit tudsz majd ennél jobban is szeretni és nem foglalt. Tudom ez nagyon nehéz, de hagy őket békén, ha boldogak!

2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj ide...a pasi akiért hónapok óta odavagyok és ő is odavolt értem, de kiderült,h csak szórakozott...az egyik legjobb barátnőmmel komolyan gondolta. a lánynak sírtam ki a bánatom és összejött a fiúval :) ilyen egy szép barátság. én egy depis szánalom lettem, ők meg örülnek egymásnak :D
2012. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazábol az a baj hogy nem tudnám szét választani őket mert edig 5 vitájukat simitotam el és 1 majdnem szakitást!És utálom magam mert szeretem a fiut ezért hitegetem magam meg mindenkit hogy mást szeretek!
2012. jan. 17. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolkozz el rajta hogy mit nyernél ezzel vagy azzal. Ha hagyod őket megmarad mind 2 barátod (igen, a fiú is barát.) és keresel egy másikat. Akivel lehet jobban járnál. Ha megpróbálod elveszted jó esetben a barátnőd. Sőt lehet a fiúnak sem jössz be .
2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!És a szídásokat is!Támogatom tovább őket akkor is ha nagyon fáj!:)
2012. jan. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!