Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy valakibe nagyon szerelmes voltál, de ő nem hitte el neked?

Figyelt kérdés
Ha igen, azt is leírhatod miért nem hitt és, hogy milyen érzés volt ez neked.
2011. dec. 12. 22:37
 1/7 anonim válasza:
veled ez van?
2011. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fos
2011. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi "fos"?
2011. dec. 12. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Velem ez van és hihetetlenül rossz érzés. Nem tudom már mit tehetnék...
2011. dec. 12. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

volt!

nem tudom, miért, de nem hitte el és azt éreztem, direkt nem veszi a jelzéseimet sem. később el is mondta, hogy nem hitte el nekem. borzasztó sokat szenvedtem. mára már nem érzek iránta semmit. sztem amúgy félt volna belemenni egy kapcsolatba, és így hárított maga előtt is.

2011. dec. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen volt.:S

8 hónapon keresztül nem hitt nekem,imádtam meg voltam érte örülve,és bár mit csináltam semmi.Az ilyen lelkileg sérült ember,sok pofonok után történik ez.Hagyd a francba mert nem éri meg.Nagyon sokat fogsz még szenvedni:S

2011. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen voltam igy en lany 3. es nem hitte el tolem sem hiaba adtam ki a lelkemet is erte, lehoztam a csillagokat az egrol aztam belefaradtam es megcsaltam es vege lett
2011. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!