Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemet 4hónapja hagytam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemet 4hónapja hagytam el, azóta folyamatosan keresett, nem adta fel! Mindent elkövetett, ismerőseimet kereste, virágokat küldözgetett, levelet írt, sírt nekem, hívogatott stb! mindig kértem, hogy hagyjon békén, nem jóban váltunk elVajon megértette?

Figyelt kérdés
kb 1hete nem keres egyáltalán..úgy tűnik,hogy tök jól érzi magát!vajon ez csak a látszat ,felém mutatja ezt v tényleg sikerült továbblépnie?
2012. jan. 17. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
és ezt mi melyik ujjunkból szopjuk ki?
2012. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zseni001 ***** válasza:
Nem sikerült.
2012. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem értette meg csak a pénze fogyott el
2012. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig próbálkozott, és most végre elkezdett élni.
2012. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!