Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszalasztottam, hogy 2 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam, hogy 2 vagy 3 lányt keféljek meg egyszerre. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk pár hónapja és volt ott 3 angol lány, akik teljesen rám voltak állva.(most nem részletezném...)

Nem voltak különösebb szépségek,közülük csak az egyik tetszett, a másik kettő úgy-ahogy. Ez utóbbi kettő nyíltan felkínálta magát (ha igent mondok a harmadik is lazán belement volna sztem)

Én barom meg nemet mondtam...Féltem h beégek. 1 lánnyal se voltam még, nem h 2-3mal + Szüleimmel voltam ők meg isten ments h megtudják.


Lesz még ilyen lehetőségem szerintek? A lányok vevők ilyen barátnővel való közös szexre?? Nagyon ki akarnám próbálni...Lányok ti mennyire lennétek benne. Őszintén?


18/F


2012. jan. 18. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Típusfüggő... én mondjuk a barátomat biztos nem osztanám meg más csajjal -.- kb felérne egy megcsalással, csak épp a tudtommal.


Ha "lazább" erkölcsű lennék és hetyegnék a pasikkal minden este, akkor talán lesz@rnám hogy ott egy másik csaj.


22/L

2012. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

HA még egy lánnyal sem voltál, akkor ne bánd.

Mindent csak szépen sorban.


A vezetni tanulást sem a pótkocsis kamionnak kezdjük...

2012. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál normális. Ha volt gumi is nálad, vagy tudtál volna szerezni. Egész életedben bánni fogod.
2012. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon tetszik :) kifejezetten üdítő, hogy elutasítottál egy ilyen alkalmat. Feldobtad a napom :D mellesleg szerintem nem tetted rosszul, ha nagyon akarod lesz még rá alkalmad...csak ne kapkodj:)
2012. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elsőre 3 csajjal tényleg kicsit sok, DE. Az nem jutott eszedbe hogy csak az egyiket döngesd meg a másik kettőt meg valamilyen ürüggyel lekoptasd?
2012. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érthető hogy beijedtél hisz első alkalom lett volna. Bár veszíteni semmit nem veszítettél volna ha kipróbálod mert fiatal vagy, nem vagy elkötelezve, ki lehetett volna próbálni. Ha meg nem vagy jó mert még sosem szexeltél az kit érdekel? Soha nem látod őket többé, ők se téged. De most már kár bánkódni ezen, hogy mi lett volna ha... Ha kiakarod próbálni akkor biztos lesz majd még alkalom. Viszont ha lesz legközelebb ilyen azt ne hagyd ki, mert ritka.
2012. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális... Mivel külföldiek, így többet úgyse találkoztatok volna. Ilyen lehetőséget kihagyni... Apám...

(mondom ezt úgy, hogy nekem sincs tapasztalatom)

2012. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először csináld egy csajjal...2 csajnál kicsit fárasztó a dolog, és ezt tapasztalatból mondtam:)
2012. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elképzelni nem tudom, hogy lehet kielégíteni 3 nőt egyszerre, de most amúgy tényleg, miért nem koptattad le a másik kettőt amelyik nem tetszett? :D
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyaltál volna csak, azzzal úgyis kielégednek xD
2012. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!