Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel anál volt és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel anál volt és a vastagbelébe élveztem. Kaphatok E-colit?

Figyelt kérdés
este análoztunk és elmentem a segglyukába. viszont ma kicsit csípett mikor pisiltem, hiszen gumi nélkül volt anál nem használunk gumit. ő kimossa magát én meg anál után azonnal lemosom a péniszem alaposan. de most valami nem oké nálam sőt neki is piros a segglyuka. a neten olvastam lehet e-colit is kapni és az okozhat szúrós vizeletet.
2012. jan. 18. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyi eszed van,remélem igen! :S
2012. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
a s.gglyukad sz@rásra használjuk. ha te oda betolod akkor viseld a következményeit :) 22/L
2012. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
"ő kimossa magát" hol a segggllyyukkát mossa ki?
2012. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
ez undorító. Valld be, hogy a barátod volt, nem a barátnőd.
2012. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 AncsiPancsy ***** válasza:
100%
szia! az anális szexszel és a fenékbe élvezéssel semmi gond, sokan csinálják, nekünk is volt már ilyen! sajnos könnyen előfordul, hogy kaptál valami fertőzést, még ha utána alaposan tisztálkodtál is:(. A pénisz nagyon sérülékeny, elég, ha egy kicsike ér megpattant, ami szabad szemmel nem is látható, és máris megnőtt a fertőzés veszélye. mindenképpen menjetek el orvoshoz mindketten! neki lehet piros az aktus után a fenéklyuka, mert igazából nem a szexre van az a nyílás, de azért egy vizsgálat neki sem árt. menjetek el kivizsgálásra, nehogy nagyobb legyen a baj később!!!
2012. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Legalább most a barátnőd is megtanulja, mire való a segge, te meg, amennyi eszed van, megérdemelnéd, hogy lerohadjon a p*csöd.
2012. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A vastagbelééébe??? Nooormááális? Nem inkább végbelébe? Anyám, kész vagyok.
2012. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy gombás fertőzés lesz haver. Neked urológus mihamarébb neki nőgyógyáz..és mindkettőtöket célzottan kell kezelni. Nem is az első, és nem is az utolsóak vagytok akik ezen átesnek. Nem mellesleg az a végbél volt szerintem.
2012. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szandra87 ***** válasza:
100%

Kaphatsz e-colit. Ebből a tanulság, ha már anál szexre vállalkoztok,legalább óvszert használjatok!!!

Érdemes csináltatni egy vizelet vizsgálatot urológusnál!

2012. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
csak óvszerrel csináljátok,mert rengeteg baktérium van a végbél környékén,ez alap higiénia lenne.valószínű e-coli,igen.
2012. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!