Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire számíthatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr.zsuga kérdése:

Szerintetek mire számíthatok? Mit fog gondolni?

Figyelt kérdés

Háttér sztori:

pár hónapja tartó "kapcsolat", nagyon ritkán találkozunk, rengeteget dolgozik, közben egyre jobban éreztem hogy elkezdem megszeretni, kötődök hozzá. Tudom hogy ha hagyom tovább fajulni, még rosszabb lesz kilépni belőle.

Ma megírtam neki, hogy úgy érzem nem férek bele az életébe, valósítsa meg a terveit, mert nem érzi jól magát abban a helyzetben amiben van, és az előtt hagyjuk ezt abba mielőtt komolyabb érzelmeket kezdek el táplálni iránta. Ti mit tennétek a helyében?


2012. jan. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
"ok csá"
2012. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pqpqpq ***** válasza:

forditott gondolkodasu vagy

biztos az a legjobb megoldas hogy hunjuk be a szemunket es jojjon a vizozon es ne alljunk szembe es ne alljunk ki az erzeseinkert ugyes vagy mondhatom.

dicserd meg magad ezert a hos tettedert

2012. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zseni001 ***** válasza:
Meg fognak verni téged az utcán.
2012. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem engedett el, ő is érez. happy end :)
2012. jan. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!