Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnál, ha annyit mondd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál, ha annyit mondd "Gondolkozok rajta", az annyit jelent, hogy nem, vagy tényleg nem tud szemtől szemben dönteni, és át akarja gondolni?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg nem akart megbántani, de szerintem egyenesebb azt mondani, hogy aranyos vagy, de ne haragudj, nem. Nem értem, fiúk, a ti válaszaitok érdekelnek!

17/L


2012. jan. 13. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
képet...akkor elmondom az igazat
2012. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem jelent semmi rosszat :)
2012. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát.. Ha egy kapcsolat így kezdődik, hogy 'Gondolkodom rajta' abból ha lessz is esetleg valami, akkor sem lessz hosszas. Sajna.
2012. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tud dönteni. Az ilyesmi csak nálatok lányoknál jelent egyértelműen nemet.
2012. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit kérdeztél tőle. :))
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zseni001 ***** válasza:
Majd megtudod, ha átgondolta vagy nem és kamuzik
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja hogy gondolkozik rajta, akkor az azt jelenti hogy gondolkozik rajta. Kivéve ha díszb*zi kategória.
2012. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfi értelmező szótár

Igen = Igen

Nem = Nem

Majd gondolkodom rajta = Ezt jobb lenne nem most eldönteni/Gondolkozom rajta

2012. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

1 éve szerelmes vagyok belé, most "vallottam be"..viszont egyáltalán nem úgy zajlott le, ahogy elterveztem. Mint egy ovis, úgy fogalmaztam, mondjuk másoknak sem megy egykönnyen, abban biztos vagyok. (:

2012. jan. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!