Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Nekem nagyon úgy tűnik

Figyelt kérdés
rohadtul nem foglalkozik velem a pasim, minden előrébb való számára,mint én. állandóan hülye kifogásokat talál mindenre és hazudik is sokszor.ha megyek hozzájuk mindent gondosan elpakol és a laptopját is bevédi ilyen extra jelszavakkal nekem hozzá sem szabad érnem.
2012. jan. 18. 15:40
1 2 3
 11/24 Macs1209 ***** válasza:

Hagyd ott. Még ha meg se csal, amit már itt felsoroltál,

egy normális nő izlése szerint már rég lapát.

2012. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
a "haggyámáán" tetszik a legjobban :D
2012. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

meycry

szerintem te is ilyen vagy,mint a pasim és azért véded ennyire

2012. jan. 18. 15:46
 14/24 Nazira ***** válasza:
Ha fb-n levelezget más csajokkal ez már egyértelmű kezd lenni... Mondd neki ,h ne csodálkozzon mert nem akarsz második lenni és ha leteszi ne keressen többen mert erre nem vagy kíváncsi, ha nem fog keresni egyértelmű van vki melletted és hagyd a fenébe sokkal jobbak is vannak.
2012. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem kell a pasidat lebuktatni ahhoz, hogy elhagyd.

Elég indok, hogy nem vagy boldog, és felőröl a bizalmatlanság.


31N

2012. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 pqpqpq ***** válasza:
szerintem sem kell lebuktatni csak elhagyni
2012. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

gondolkozom a szakításon,mert nem fogom megvárni,míg az ismeretségi körünk rajtam fog röhögni,hogy megcsalt a pasim.

és igen a bizalmatlanság is felőröl.

2012. jan. 18. 15:48
 18/24 anonim ***** válasza:
tök mindegy, akkor sem leszel szabad, ha őt elhagyod, mert ugyanezt fogod csinálni a következővel és azután is... mindig ez lesz a vége, a hiba benned van, kezeltesd magad, mert tök mindegy ki lesz a párod te mindig is betegesen féltékeny leszel.
2012. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs iért ilyen tapló a barátod de egy nővel így nem beszélünk csak ha nem ad rá okot.Az előttem lévőnek meg üzenem ,hogy ez nem beteges féltékenység hanem sajnos okot adott neki a barátja ,hogy az legyen.Bár az ,hogy idegen csajokkal levelezik.Kedves kérdező erre ,hogy jöttél rá? Csak mert na...ez fura.Kutakodtál?Kutakodni akarsz utána? Csak mert akkor a pasid rakna lapátra az is jogos lenne.Mindenkinek kell egy kis magánterület ,ami igenis a párja előtt is titkos.Én barátom pl feszt elmondja mit beszél a haverjaival ezzel meg azzal találkozott és ettől a falra mászok.Úgy érzem ,hogy önkéntelenül is vallatóbiztos lettem v mi fene.Pedig én nem akarom tudni az egész életét.Addig jó a kapcsolat míg titokzatos kicsit a másik.Visszatérve ha már kutakodtál gondolom láttad azt is milyen hangvételű volt a levél.Baráti?flörtölős??Az se mindegy.Mindenesetre egy probléma megoldásánál nem a számonkérés a fontos hanem a megbeszélés,kompromisszum és a megértés.
2012. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
"gondolkozom a szakításon,mert nem fogom megvárni,míg az ismeretségi körünk rajtam fog röhögni" NANEEE mit érdekel mások véleménye????Na meg nálunk ha valaki megcsal valakit az inkább szánalmas ,mint ,hogy kinevetik a párját
2012. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!