Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jani1222 kérdése:

Mit tegyek h észre vegyen?

Figyelt kérdés

van egy lány aki tetszik nekem,az egyik közös ismerösünk mondta nekem h a lánynak nem tetszik anyira h ien halgatag vagyok.. mikor össze futok vele beszélgetünk meg hasonlók,de van mikor nem tudok mit mondani mert nem vagyok valami nagy dumagép és jóformán nem sokminden történik velem,és hát van mikor beszélgetünk egyszer csak nem tudok mit mondani és kínos csend van:/ ijenkor mit tegyek?? szerintem bejövök neki de nem vagyok benne biztos..páran tanácsolták h hivjam el valahová.. hát nem tudom....ha bele is egyezne hova hivjam el egyáltalán..

nincs sok tapasztalatom és ön bizalmam se ien téren...

a tanácsotokat kérem előre is köszönöm...

(egy 16 éves fiu)


2012. jan. 18. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova..kezdetnek pl egy séta is megteszi...:)
2012. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, egy séta nagyon jó elsőre! Fagyival, vagy valami rágcsával együtt. Esetleg beugrotok megenni valahol egy sütit.


De ha nem tudsz beszélni vele miről, akkor az a baj, hogy fölösleges próbálkozás az egész. Mert, ha megvan az a lány, akivel hosszabb ideig is együtt lehetsz, akkor ott jön ám a duma! És mindkettő beszél, nem csak az egyik! Ezt vedd alapul!

2012. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az egyik brátomnak mondta ez a lány h nekem kell kezdeményezn mertő nem fog ..vagy mi..
2012. jan. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!