Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit vagy képes változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vagy képes változni azért, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
........a srác akiért odáig vagy de nem igen vesz észre.
2011. máj. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Megérne egy teljes ruhatár cserét... :D

Meg persze némi sportolást ha szükséges...

2011. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan eset, hogy megtetszett egy lány, és úgy döntöttem, hogy mivel nincs sok önbizalmam, turbózok magamon egy kicsit. A turbózás része a vártnál jobban sikerült, de közben a lány eltűnt az életemből, mielőtt bármit is léphettem volna felé. Sebaj, akkor is jól jártam, mert a korábbi önmagamhoz képest egy félisten vagyok. (De csak ahhoz képest, mielőtt valaki köpködni kezdene...)


26/F

2011. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom mára már megnőtt a magabiztosságod és már azt kapsz meg akit akarsz. Mennyi idöbe telt még elérted a célod?
2011. máj. 28. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, és amúgy is, a jó pap holtáig tanul. Picivel több mint egy éve kezdődött a dolog, és még mindig igyekszem jobb emberré válni.
2011. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változás az folyamatos, minden kudarc, hiba -> tapasztalat hozzánk csapódik és ezek által egyre többek, és többek leszünk.


Szóval csak hibázni, hibázni és haladni előre. Na meg önmagunkat is figyeljük folyamatosan, gondolok itt főleg az érzelmekre mert azoknak mindig jelentésük van. A rossz érzések azért jeleznek hogy tudjuk itt valamit tanulnunk/ változtatnunk kell.

2011. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!