Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes döntést hoztam? (Hazug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes döntést hoztam? (Hazug barát).

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapot voltunk együtt, de sajnos mint később kiderült igen sok dologban hazudott nekem. Mint például honnan jött és mit csinált. "Vagányabb", "menőbb" fiút csinált magából, mint amilyen, elvileg miattam. (A füllentések/hazugságok már az elején is feltűntek, de gondoltam egyszer csak bevalljam és mindig csúnyán néztem, ha hülyeségeket beszélt. Aztán szünetet kértem és végül szakítottam vele.

Abban is hazudott hány lánnyal volt és kiderült, hogy én voltam neki az első.

Ti mennyire nézitek el az ilyen dolgokat? Lehet ebből komoly kapcsolat? Szerintem már nem.

L20 - F22


2012. jan. 18. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bizony jol tetted ,hogy szakitottál vele.
2012. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog ,elötted játszotta a nagymenö vagányt ,közbe meg egy hazug fráter hmm ,remélem megmondtad neki a magadét mikor minden kiderült?
2012. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindent elmondtam neki persze, nagyon szégyellte magát. Sajnálom, mert tényleg szerettem és nagyon látszik rajta, hogy oda van értem. Kérlelt, hogy adjak még egy esélyt, de én úgy érzem ebből már nem jönne kis sok jó dolog.
2012. jan. 18. 22:26
 4/19 anonim ***** válasza:
az attól függ..vannak fiúk akik szeretnek nagyot mondani...de ez nem gond szerintem....vagyis probléma,de te is hibás vagy,a srác akkor mond ilyeneket,ha önbizalomhiánya van,és szeretné minél jobban lenyűgözni a lányt,akit szeret...ha a tettei azt igazolják,hogy igenis odavan érted,és tesz is érted,akkor maradjatok 1ütt,lehet csak azért hazudott mert félénk,nem merte beismerni mert félt h akkor nem kell neked...biztos odavan érted,bocsájtsd meg neki,ha tett érted annyit,h megérdemli:)
2012. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22:27-es!Hülyeséget beszélsz már bocs.Hogy fogadhatna vissza egy olyan embert aki az elejétöl kezdve végig hazudta az egész kapcsolatukat?Egy kapcsolat a bizalomra épül,nem hazugságokra.
2012. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Figyelj aki már kezdetektől kezdi a hazudozást abból jó dolog nem sülhet ki. Viszont lehet csak szerencsétlen izgult, mert szűz volt... Nem tudhatod lehet én is megpróbáltam volna magam kicsit kiszínezni hogy jobbnak tűnjek, persze nem hazudtam volna... Ha még szereted lehet adhatsz neki egy esélyt, ha viszont nem olyan erősek az érzelmek jó hogy elengedted.
2012. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyot csalódtam, ha csak a szüzességében hazudik nem lett volna gond és megbeszéltük volna, de tényleg annyi volt és úgy éreztem engem járat le. Mert mások is rájöttek, hogy kitaláltak a dolgok amiket mond. Jó ember a hazugságok nélkül. De a hazugságai miatt kiszerettem belőle. Nem akarom hitegetni, de nem tudom hogyan dönthetnék. Kérte, hogy adjak neki próbaidőt és a csillagokat is lehozza és soha többé nem hazudik. De a bizalmam ... megtört.
2012. jan. 18. 22:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, azért csinálta, mert attól félt, hogy ha igazat mondaná, nem kellene neked. Vannak ilyen pasik.

Most így visszagondolva, ugyanezt csinálta velem egyszer egy pasi, ugyanígy utólag tudtam meg, hogy én voltam neki az első, vagányabbnak adta ki magát és... életem legnagyobb szerelme volt. 7 évig tartott a kapcsolatunk, és még ma is tudunk beszélgetni. Azért csinálta, mert szeret, ennyi. Ha te is szereted, adj neki esélyt.

2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek.
2012. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Férfi válasz is legyen itt. Az, hogy abban hazudott, hogy volt már novel, legalább azt nézd el neki. Ez elég kényes dolog bevallani a férfiaknak, h még szuz. Miattad is csinálta, h ne hidd, h egy gyugével jársz. Még egy esélyt azért adhatsz neki ha szereted.

21/F

2012. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!