Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum semmit sem enged, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum semmit sem enged, pedig már 2 éve együtt vagyunk. (? ) FONTOS!

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal (20éves) már 2 éve együtt vagyunk.Eddig kb nyolcszor aludtunk egymásnál, és az utóbbi 2 hétvégén együtt aludtunk. Holnap megyek hozzá koliba, ami elég messze van innen.Ezért anyutól megkérdeztem, hogy nem-e ott aludhatok, és azt mondta, hogy nem, mert nem csinálhatunk ebből rendszert.

Ráadásul múltkor felhoztam neki a fogamzásgátló tablettát, és teljesen ki volt akadva.Szerintem azt se gondolta, hogy már lefeküdtünk a barátommal, mert mikor mondtam neki, hogy eddig gumival védekeztünk, akkor nagyon meglepődött.5 napig nem szólt hozzám...én éreztem magam kellemetlenül, hogy elmondtam neki.


Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak a tabival kapcsolatban, illetve ezzel a holnap együtt alvásos dologgal?Nagyon fontos lenne, mert holnap már indulok a barátomhoz... (L/18)


2012. jan. 13. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Jóanyád nem fog változni később sem. Ez a tipikis megszoksz avgy megszöksz esete. Amíg vele laksz, ő lesz a főnök tök mindegy hány éves vagy. True Story.



Amúgy 18 éves vagy, szerintem ne foglalkozz vele. Menj el nyugodtan. A tabiról pedig minek tudnia... Hülye voltál, hogy elmondtad neki.



21F

2012. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele, hogy már felnőttél, el kell fogadnia, és felelősségteljesen jársz el. barátnőmmel is ez volt a helyzet...végül beletörődött
2012. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 zseni001 ***** válasza:
26%
Ne csodálkozz, hogy nem szólt hozzád, mert az elsőt szerintem megakarta beszélni veled. Én is ki lennék akadva, ha így tudnám meg a lányomtól, hát ezután nem tudom mit vársz tőle. Egész normális szülőd van.
2012. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem akarta, mert utána felhoztam neki még egyszer és hallani sem akart a témáról.
2012. jan. 13. 17:33
 5/21 anonim válasza:
19%
Amíg az ő házában laksz, ő tart el, addig fölöslegesen lázadsz.
2012. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, illetve a barátod gyakrabban menjen látogatóba hozzátok - ahol beszélgessen sokat a szüleiddel, hogy kvázi családtagként kezeljék. Egy családtagnál ugyanis már minden további nélkül ott alhatsz :)

De ez nem azonnali megoldás, idő kell hozzá. Addig sajna el kell fogadni, amit anyukád mond. Lázadozhatsz, de egy értelmes felnőtt ember nem úgy viselkedik, ezért hosszútávon hátráltatod vele az ügyetek.

2012. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jogilag már felnőtt vagy, nem kell szülői beleegyezés, írasd fel magadnak a tablettát és kész. Én mondjuk tizenévesen még nem szednék, de te tudod.
2012. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És, ha azt mondanám anyunak, hogy lekéstem a buszt?
2012. jan. 13. 17:45
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A "lekéstem a buszt" elég gyerekes megoldás. Mondd meg, hogy ott maradsz, utánad menni és a fülednél fogva hazarángatni csak nem fog. Nem züllesz, nem részegeskedsz, nem csinálsz semmi rosszat, és 18 éves vagy.


Kicsit önállósítsd magad, attól még megadhatod neki a tiszteletet azért, hogy az ő házában laksz (pl. segítesz otthon, ha dolgozol, adsz haza pénzt, stb.)


A tablettát írasd fel, ha akarod, nem kell hozzá szülői díszkíséret. (de előtte nézesd meg, nincs-e trombózishajlamod. "APC rezisztencia" vérvizsgálat kell.)

2012. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
94%
Sajnos ez ilyen. Én anno úgy buktam le, hogy már felnőtt dolgokat csinálok, hogy megtalálták az óvszeres csomagolásokat! :-S Az én édesanyám sem beszélt velem egy hétig. Volt belőle nagy patália! De beletörődtek! Előbb-utóbb minden szülő beletörődik, hogy a kislánya felnőtt. Csak hagyni kell időt rá. Állj a sarkadra, de csak óvatosan, mert neki is idő kell, hogy feldolgozza a történteket. Írass tablettát, mert lehet, hogy fiatal vagy, de ez még mindig jobb, mint egy véletlen gyermekáldás! Mindezt hangsúlyozom finoman kell tenni, és rávezetni, hogy lassacskán felnősz.
2012. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!