Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehezen birkózom meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen birkózom meg a féltékenység érzésével. Hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 23:36
 1/4 zseni001 ***** válasza:
Több bizalom, de az is egy megoldás, hogy megbeszéled a pároddal, hogy ne adjon okot a bizalmatlanságra.
2012. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én betegesen féltékeny voltam mondhatni éveken át... de elmúlt. Próbáltam görcsösen nem féltékeny lenni, de az nem használt, így átgondoltam, mi értelme a semmin aggódni egyfolytában? Az, hogy én féltékenykedek az égvilágon semmit nem befolyásol! Ha meg akar csalni, akkor megcsal, ha van olyan ember, aki el tudná szedni tőled, akkor te tehetsz bármit, úgyis megy...

A féltékenység csak egy felesleges önzés, kishitűség... egyik se vezet sehová, ebbe bele kell törődni...csak megnehezíti a mindennapokat, egyszerűen ne gondolj erre. Bármilyen fura is, ennyi a megoldás...

2012. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csald meg te is.
2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nagyon féltékeny vagyok sajnos, pedig a párom semmi okot nem adott rá. Csak a korábbi kapcsolataimban megcsaltak és mi pedig messze lakunk egymástól. És nehéz megtanulnom, hogy Valaki tényleg szeret:$
2012. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!