Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi van veletek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi van veletek? A magasság ennyire nagy probléma? (több lent)?

Figyelt kérdés
Én egy Eléggé jóképű, izmos (kockahas, jó bicepsz, minten, de nem steroidos f*sz) vagyok, mindenki szerint jó fej, kedves, és viszonylag okos is. Mégsem randizik velem egy csaj sem, és miért? Egy hibám van, hogy alacsony vagyok! nem törpe, csak kisebb növésű, sőt nem is olyan szörnyen kicsi, csak kb 4-5 cm-vel alacsonyabb, mint az átlag. Ez ennyire számítana a lányoknál?
2012. jan. 19. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
pontosan hány cm vagy?
2012. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
165, az osztálytársaim (gimibe járok) körülbelül 170-175 körül járnak mind (a lányok 170 körül).
2012. jan. 19. 19:06
 3/18 anonim ***** válasza:

hát 18 éves korig még nőhetsz...

de nekem nem lenne problémám a 165-tel. és még magassarkút se szoktam hordani :P

2012. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
a 165 törpe
2012. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, a lányoknak ez miért akkora probléma? sok fiú van nála alacsonyabb lánnyal... Persze mondhatjátok, hogy a magasság a lányban biztonságérzetet kelt, de én vagyok az összes ismerősöm közül majdnem a legizmosabb + járok önvédelmi sportokra, ez a "biztonságérzet" meglenne...
2012. jan. 19. 19:13
 6/18 kicca ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egy lánynak valóban fontos a magasság, de csak annyira, hogy ne legyél magasabb a lánynál. (persze, ha a lány fülig szerelmes beléd akkor ez sem téma). Az a lényeg, hogy olyanoknál próbálkozz (főleg) akiknél magasabb vagy, vagy nagyjából ugyanakkora. Ha ez megvan és még akkor sem hajlandóak randizni veled, akkor lehet máshol van a hiba. Lehet, hogy ha ennyire jól nézel ki, menő vagy, akkor nem mernek feléd közelíteni, légy figyelmes, hogy ki az akinek felkelted az érdeklődését, de ne támadd le rögtön, légy vele kedves de húzd egy kicsit az időt és csak utána hívd el randizni. Sok sikert!
2012. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, 160-165 cm volt, nálam talán pár cm-vel alacsonyabb és láss csodát, 3 éven keresztül volt kapcsolata két komoly szóval nem kell itt sírni hogy az alacsony pasik nem találnak maguknak csajt csak akarni kell vagy változni
2012. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
egy gond van: a környezetemben minden lány legalább 4 centivel magasabb nálam, maximum 6-7tel... és nem vagyok túlzottan "menő" szintén a magasságom miatt:) persze ki sem vagyok közösítve, kb középen állok.
2012. jan. 19. 19:17
 9/18 kicca ***** válasza:

Szia!

Nem csak a közvetlen baráti társaság létezik, nézegess pl: randizz neten (lehet, hogy ez nem túl elfogadott, de ott könnyebben lehet találni olyat aki neked tetszik és neki is tetszel, mert egyszerűen nem futnál vele össze máshol, pedig lehet, hogy egy utcányira laktok).

2012. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztonságérzet nincs, az süket duma.


A nőknek nem probléma, kismillió nő mellett mentél el, akik nedvesedtek rád, csak nem vállaltak be. Mert túl alacsony vagy.

Néhány évvel ezelőtt, még a konzumidiotizmus fénykorában elvárták a nőktől, hogy magas, sovány és ilyen göthös, tehát konkrétan fagyökér szerű férfival éljenek együtt. Ma is így van, de talán már nem romlik tovább a helyzet.

Most már ez az ideológia is kezd leáldozni, meg ha házasság lett egy ilyen kapcsolatból, akkor nagyon sokszor beteg gyerek született. Ha nők nem hülyék, csak szemetek, tehát ők tudják, hogy mit művelnek, csak nem akarják tudni. Ezt viszont ki tudod használni.


Nagyon gyorsan el kell jutni a csókig, mert utána a barinők kisebb eséllyel beszélik le. Egyéjszakás dolgok is összejöhetnek, mert egy nő önbizalmát vissza tudod adni. Utána viszont ne keresd a nőt.

2012. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!