Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ERTHETETLEN! Ma reggel arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ERTHETETLEN! Ma reggel arra ebredtem, hogy mar nem szeretem. De tegnap este meg szerelmesen fekudtem le. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mar tobb,mint egy eve szeretem. Az osszekoltozest tervezzuk /terveztuk/. Valaki magyarazza meg
2012. jan. 19. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEBESZÉLJ Oo
2012. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rám is néha rámjön az ilyen. mi 3 éve vagyunk együtt, már többször megfordult a fejemben, hogy vajon szeretem e még?! de alszom egyet és rájövök hogy butaság :) várd ki a holnapot én azt mondom!
2012. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érthetetlen, szerintem ilyen nincs.
2012. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lányból vagy?
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hú, de irigyellek most ezért! Bárcsak holnap reggel úgy ébrednék, hogy nem szeretem azt, akit most még igen! :)
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zseni001 ***** válasza:
Van ilyen.
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nazira ***** válasza:
Ez nem 1 alvási folyamat, h lefeküdtem szerelmesen utána semmi... Most vagy kitaláltad v még nem keltél fel és hülyeségeket írsz v már régóta van ez benned csak most jöttél rá
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi érzelmi kiürülés. Holnap már szeretni fogod:) De az is lehet, hogy hosszabb ideig, akár hetekig kicsit "elhidegülsz", de elmúlik. VAGY, tegnap sem szeretted igazán...
2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen. Olyan nincs, hogy az ember mindig, minden pillanatban ugyanolyan szerelmes.

Ha meg összeköltözésről van szó, a ember lánya és fia egyaránt elbizonytalanodhat.

Várj, ne sürgesd az összeköltözést.

2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ennek már annyi.. ezzel ne költözz össze mert felesleges...
2012. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!