Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt éltek a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek a párotokkal, de most mindketten a családotoknál vagytok, nem esne jól, ha reggel felhívna a párotok? Délig vártam, h mi van már, felhívtam én, de nem úgy tűnt, mint akinek szándékában állt megkérdezni, hogy mi van velem.25/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy tudtam, hogy a női fél teszi fel ezt a kérdést :)
2011. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A pasinak miért nem jut ez eszébe? :)
2011. dec. 26. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert együtt éltek és most külön vagytok 1 napot és kicsit kiszabadul a Teveled megélt hétköznapokból...

Ez miért baj?

Mindennapjai része vagy most a családja másik felével akar lenni, miért kéne Téged hivogatnia? Este vagy amikor majd találkoztok elmesélitek egymásnak a napotokat és folytatjátok a közös életet....

Komolyan nem értem NŐKÉNT a NŐKET, hogy mit tudnak ilyeneken cirkuszolni...

26L

2011. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de, jól esne.
2011. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem cirkuszoltam! Titeket kérdezlek, nem őt.
2011. dec. 26. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha meg együtt lennétek a nap 24 órájában, akkor az lenne a baj, hogy kezd ellaposodni a kapcsolat.

Szörnyű. Nőként fel kellett hívnod egy férfit. Össze fog omlani a világ.

2011. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem picit félreértetek. :) De nem baj, köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 26. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Mióta ingyen beszélünk telefonon (kb 2 éve), azóta engem minden reggel felhív a párom, ha felébred. Vagy ha én még alszom, akkor megcsörget, és én hívom fel, ha felébredtem. Ezen kívül este is mindig felhív megkérdezni, hogy telt a napom és jóéjszakát kívánni. Ezeken kívül többször is fel szokott hívni nap közben.

4 hónapja lakunk együtt úgy, hogy hétvégén hazautazunk. Ilyenkor is mindig megcsörget, ha felébred (én kelek előbb és megyek el otthonról), aztán beszélni is szoktunk, amit ráérünk. Sokszor kedves sms-t is ír, hogy szép napot kívánjon vagy ilyesmi.

Mikor hétvégén hazautazunk, minden reggel felhív megkérdezni, hogy aludtam, minden este, hogy milyen napom volt, és lefekvés előtt, hogy jó éjszakát kívánjon. Nekem ez nagyon jól is esik, pláne, hogy nem beszéltük meg soha, hogy ez legyen így, egyszerűen kialakult, és mindketten örülünk, ha a másik hangjával indul a reggel és azzal aludhatunk el...

Amíg nem beszéltünk ingyen, akkor gyakrabban kaptam sms-t és ugyanúgy megcsörgetett ébredéskor, vagy egyszerűen ha hiányoztam neki. Most pedig felhív...

Nálunk ez így természetes, nagyon jól esik, hogy még 4 év után is így gondol rám, hiányzok neki. Persze a dolog kölcsönös. Volt már olyan, hogy megorrolt rám, mert nem hívtam, vagy reggel nem emlékezett, hogy nyomtam puszit az arcára, mikor elmentem otthonról, és azzal hívott fel, hogy miért nem köszöntem el tőle... :)

Szerintem akik szerelmesek, azok ki se bírják, hogy ne tudják a másikról, mi van vele...

Persze ha a barátod azelőtt se nagyon hívogatott és érdeklődött, hogy összeköltöztetek, akkor annyira nem meglepő, de ha előtte ez normális volt, akkor furcsa, hogy most nem teszi.

Nekem nem esne jól, de mint mondtam, nálunk már évek óta kialakult ez a dolog.

21/L

2011. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metarc válasza:
8-as 21 éves vagy és 4 éve együtt? OMG :-D
2018. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!