Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennéte ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennéte ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az új kapcsolatom miatt ért véget egy 4 éves kapcsolatom. Mondhatni belemenekültem egy új kapcsolatba mert nem bírtam elviselni a fájdalmat. Én szakítottam mert az exel mindketten ugyanolyanok voltunk. szinte már beteges volt a kapcsolatunk mert annyira féltékenyek voltunk, rengeteg veszekedés, verekedés.. azt viszont nem tagadhatom hogy nagyon jó "szövetség" voltunk. jóban rosszban, betegségben, minden körülmények közt egymás mellett álltunk. de úgy éreztem ki kellett szállnom mert nekem ennél több és jobb kellett. Az új mellett jó volt eleinte, nem akar uralkodni rajtam, nyugodt de vannak hibái amik számomra elviselhetetlen (fösvény, anyuci kedvence, semmihez sem ért). kb 1 hónapja feljött Pestre engem meglátogatni az ex. nem volt semmi, de a szívem megszakadt mikor elment. annyira sírt hogy leszívesebben el sem engedtem volna. nagy fájdalmat okoztam Neki anno, de nem tartott vissza, engedte hogy menjek, boldog legyek. az tény hogy nagyon szeret. most van két utam amerre mehetek. folytatom az újjal (fájna a szakítás, hiányozna) vagy a régi páromhoz (nem tudom elengedni). mi ez az egész. miért nem tudom hagyni a régit. az Iminek meg miért nem tudok esélyt adni hogy boldog legyen velem. sokszor azt vettem észre hogy magamban hasonlítgatom Őket, és legtöbbször a régi tűnik jobbnak. nem tudom..:( vagy válasszak egy harmadik utat és engedjem el a múltat? annyira nem tudom mit tegyek.:(
2012. jan. 20. 12:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mit tennétek.. bocsánat egy "k" lemaradt.:)
2012. jan. 20. 12:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát menj csak vissza a veszekedés-verekedésbe :D
2012. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Darkkingdom ***** válasza:
Légy oly szives írd le nekünk hogy te L/F vagy!Gondolom L de pontosítsuk,hogy atörténet érthetőbb legyen!
2012. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. jan. 20. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó sz*r helyzetbe hoztad magadat azzal, hogy nem hagytad leülepedni a dolgokat mielőtt új kapcsolatba kezdtél volna... Most mondanám, hogy edd meg amit főztél magadnak, de csak nem.

Normális ember pont azért NEM szokott egy szakítás után másik KOMOLY kapcsolatba menekülni, mert nincs tisztában az érzéseivel, vívódik belülről, hogy visszakéne-e menni a régihez vagy sem. Akár egy év, vagy kettő is lehet, mire az ember egy komoly kapcsolatot megfelelően eltud "gyászolni", hogy már ne ő járjon a fejében, amikor mással van...


Én legszívesebben azt mondanám, hogy hagyd ott a mostanit, hiszen egyértelműen nem szereted őt tiszta szívből, őszintén, de ne menj vissza az exedhez sem. Szépen maradj EGYEDÜL és várd meg, amíg letisztázódik ez benned. Igen, fennáll az esélye, hogy mire benned ez leülepszik, valamelyik feladja és nem vár rád többé, dehát ilyen az élet.

Ha mindenképpen vagy az egyiket akarod, vagy a másikat, akkor mi ebben nem tudunk segíteni, neked kell érezni, hogy melyik a szorosabb kapocs.

2012. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szakítás után már soha nem lesz olyan egy kapcsolat, mint előtte. A verekedős meg eleve halálra van ítélve. Inkább a harmadik.
2012. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
minden igaz amit leírtatok.. legjobb lenne ténylegesen a harmadik út, nélkülük.
2012. jan. 20. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:
par honap egyedullet aztan ha ugy adodik uj kapcsolat. egyenesbe jossz magaddal. hidd el jot tesz.
2012. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye voltam és már ezerszer megbántam hogy kiléptem a régi kapcsolatomból egy új miatt, de akkor úgy éreztem meg kell tennem. biztosan jót fog tenni az egyedüllét, hogy dönteni tudjak merre tovább.
2012. jan. 20. 13:35
 10/13 Kiscsaj69 ***** válasza:
Ismerem a helyzeted!Az van,hogy először is gondolom sokáig voltál az x-el,így nagyon hozzá szoktál,és biztos vagyok benne hogy nagy volt a szerelem is!Azért hasonlítod őket egymáshoz,mert nincs tökéletes ember,ami az egyikben meg van,az a másikban nincs,így összegyúrva lennének jók,de mint tudjuk az lehetetlen!Továbbá,a sajnálat amit az x-ed iránt érzel az is be kavar!Választhatod őt de a vége az lesz hogy utána szétmentek,aztán megint össze,és szét,aztán már cssk sex kapcsolat lesz és egyszer csak végleg vége,csak épp addig pazarlod az időd!Ő szerethet,de megváltozni nem fog,aki egyszer megüt,az utána már mindig megfog,pont mint ha megcsal egyszer utána is megfog!Sajnálatból nem szabad!!!A jelenlegi párod viszont:Anyuci kisfia? :S Hú meg ha,és gyöpös,na az az egyik legrosszabb "fajta"gyors szabadúlj meg tőle!Menj szórakozni,és egy ideig vagy ne pasizz(bár valószínűnek tartom hogy ha belemenekűltél egy kapcsolatba,akkor nem tudsz egyedül lenni)viszont akkor pasizz de ne komolyan,és érezni fogod mikor jöttél rendbe,és mikor vagy kész egy új normális kapcsolatra!
2012. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!