Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennéte ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennéte ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az új kapcsolatom miatt ért véget egy 4 éves kapcsolatom. Mondhatni belemenekültem egy új kapcsolatba mert nem bírtam elviselni a fájdalmat. Én szakítottam mert az exel mindketten ugyanolyanok voltunk. szinte már beteges volt a kapcsolatunk mert annyira féltékenyek voltunk, rengeteg veszekedés, verekedés.. azt viszont nem tagadhatom hogy nagyon jó "szövetség" voltunk. jóban rosszban, betegségben, minden körülmények közt egymás mellett álltunk. de úgy éreztem ki kellett szállnom mert nekem ennél több és jobb kellett. Az új mellett jó volt eleinte, nem akar uralkodni rajtam, nyugodt de vannak hibái amik számomra elviselhetetlen (fösvény, anyuci kedvence, semmihez sem ért). kb 1 hónapja feljött Pestre engem meglátogatni az ex. nem volt semmi, de a szívem megszakadt mikor elment. annyira sírt hogy leszívesebben el sem engedtem volna. nagy fájdalmat okoztam Neki anno, de nem tartott vissza, engedte hogy menjek, boldog legyek. az tény hogy nagyon szeret. most van két utam amerre mehetek. folytatom az újjal (fájna a szakítás, hiányozna) vagy a régi páromhoz (nem tudom elengedni). mi ez az egész. miért nem tudom hagyni a régit. az Iminek meg miért nem tudok esélyt adni hogy boldog legyen velem. sokszor azt vettem észre hogy magamban hasonlítgatom Őket, és legtöbbször a régi tűnik jobbnak. nem tudom..:( vagy válasszak egy harmadik utat és engedjem el a múltat? annyira nem tudom mit tegyek.:(
2012. jan. 20. 12:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kiscsaj a válaszod.:)
2012. jan. 20. 14:08
 12/13 Kiscsaj69 ***** válasza:
Nagyon szívesen!Remélem tudtam segíteni!
2012. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát ha te az vagy akire én gondolok.... Helyedbe az exel is meg a tulival is öszinte lennék. Tudod te nagyon jól h nagyon sok hibám van,de azt h kezet emeltem rád mai napig az én szívem hasítja meg. Tettem amit tettem,nem tudom vissza csinálni,de mindig melletted állok majd,amiben tudok. 1kérés (az hülyeség h pasiz agyba főbe,mert megnyered a jelzőt,meg te nem az vagy) ne tedd! Valami van tudod hol érsz el. :( szia, fél ujju! :D
2012. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!