Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszi, bele vagyok zúgva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, bele vagyok zúgva. Hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés
fogadásból! találkozóra hívtam egy srácot, persze ő ezt nem tudta. később többször nekiállt faggatni, hogy miért akartam találkozni vele, de szemétség lett volna elmondani. aztán írt, hogy találkozzunk, de ez a beszélgetés egy durva vitába torkollott. csakúgy lestem, hogy egy találkozó után miket vágott a fejemhez.(pl nekiállt szidni a zsidókat-én nem vagyok az- megkaptam, hogy mekkora szar haverjaim vannak, mert van köztük pár fültágítós fazon, sőt, én hozzá képest egy jobbágy vagyok mert neki nemesi vér csörgedez az ereiben..). aztán írt unokatesómnak aki mit sem tudott a kettőnk dolgáról, de azt mondta: gondolom bejössz neki. erre a gyerek teljesen kiakadt, ilyeneket mondott uncsitesónak: ezt most miért kellett elmondanod?blabla. azóta ha meglát, rám se néz, sőt, elfut: DDD igazából ez a része nem érdekel, de félek, hogy kitudódik, ami nem is igaz és az egész évfolyan rajtam fog röhögni.. beszéljek vele vagy mi legyen??:s
2012. jan. 20. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ribanc.
2012. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
olvasd tovább kedves
2012. jan. 20. 19:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Szard le.
2012. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem változtat a tényen, kedves.
2012. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
RIBANC!!!!
2012. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ui: most köptem 1-et a földre te miattad kérdező...gyere takarítsd fel.
2012. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jó azt nem írtam oda hogy egy évig bele voltam zúgva, ezért volt ő a fogadás lényege. reméltem, ez egy lehetőség hogy megismerjem, bár mondták róla, hogy furcsa ember. pl szereti a vámpírokat:) de belementem. a lényeg az, hogy engem rohadtul lenéz és ezért is vesztünk össze. azért köszi a jelzőt tényleg, sokat segítettetek.
2012. jan. 20. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy szard le.
2012. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szarom le mert ez így nincs lezárva. hiszen azért fut előlem, mert megijedt, hogy tetszett nekem bakker. milyen férfi az ilyen?:l
2012. jan. 20. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, tiszta szánalmas a csávó, nem érdemli meg, hogy vele foglalkozz.
2012. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!