Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel 5hónapja szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 5hónapja szakítottam nagyon nagy hülyeségeket csinált! ő azóta is keres. Azóta nincs komoly kapcsolatom, nem is akarok. ő tudja és azt hiszi h azért mert még mindig őt hiányolom pedig ez nem igaz! Mit tegyek h ne álmodjon ilyet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbeszélheted vele, elmagyarázod neki, hogy de te tényleg nem akarsz tőle semmit. Kerülheted is. Vagy akár, ha van olyan srác ismerősöd, aki bevállalna olyat, hogy eljátssza a barátod, akkor ezt is megpróbálhatod, de csak akkor, amikor az exed a közelben lehet. De ezt csak végső esetben, mert a barátság rámehet.
2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én csak annyit szeretnék h ne legyen már elszállva h azért nincs pasim m h miatta:S
2012. jan. 10. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem rohadt mindegy, hogy mit hisz?
2012. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene felvenni neki a kagylót ha felhív

Ne beszélj vele semmilyen módon,ennyi.

2012. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán semmit. Talán hagyd a p i cs á b a az egészet.
2012. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Macs1209 ***** válasza:
Csinálj magadnak a facebookon mégegy accot, kreálj egy személyt, keress 1 képet egy jóképű srácról, és rakd ki, hogy kapcsolatban vagy vele :) Jah, és lájkold saját hozzászólásaidat a nevében.
2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez nagyon édi:)) az előző beszólás, csak annyit kell tenni, mint ahogy az előzőekben leírták, hogy ne kavarodj bele a hazudozásokba, hogy ne vedd fel neki a telefont, és tegyél rá hogy ő mit csinál/akar... Hidd el az se megoldás, ha hazudsz főleg ha ismerőseid tudják, mert kitudódik, és az tényleg rosszat sző. Felejtsétek el egymást, azt annyi!:)
2012. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és tuti hogy nem érdekel már gondolkozz el ezen szerintem...mert ha komolyan enm érdekelne nem vele foglalkoznál :)
2013. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!