Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy vagytok ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy vagytok ezzel? Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Barátommal egy városba tanulunk fősulin, neki most kevés vizsgája van. Most januárba még csak 2szer találkoztunk, a sulija majd csak február 3. hetében kezdődik, addig csak egyszer jön vizsgázni (jövő héten). A lényeg a következő: semmi dolga sincsen, de mégse marad hogy legalább egy kicsit együtt legyünk. Csak én vagyok ilyen "hisztis" és túlzom el, vagy szerintetek igazam van? Hogy azért legalább 1-2 napot maradhatna hogy kicsit együtt legyünk.
2012. jan. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul esne nekem is, viszont lehet hogy megunt téged, és más valakije van, mert máskülönben ha imádnak éjjel-nappal a nyakadon lógna, legalábbis magamból indulva ki. Így logikus.
2012. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
más valakije biztos nincs, a megunásba lehet valami, mert sajnos már szakítottunk, vagyis "szünetet tartottunk" 2 alkalommal, igaz másodszor ő könyörögte vissza magát..
2012. jan. 20. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg, hogy egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy szünet, vagy szakítás és utána újra együttlét, mert akkor az eleve nem is jó párkapcsolat, szóval fölöslegesen vagytok együtt.
2012. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak szóba szakítottunk, utána ugyanúgy találkozgattunk. tudom, amúgy igazad van én is így gondolom, csak egyszerűen nem tudjuk elengedni a másikat, pedig én is éreztem hogy jobb lenne úgy, de ami még érdekes semmi vita nincs köztünk, nem is tudunk veszekedni, csak ha nem személyesen beszélünk (telefon meg internet) elég fura, hülye kapcsolat ez :D de ha együtt vagyunk akkor teljesen jó
2012. jan. 20. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát....szerintem egy kapcsolat ott kezdődik, hogy két ember együtt él. Az az igazi. A távkapcsolat amúgy sem jó.

Így persze rosszabb több szempontból is, de könnyebb az elválás, mert nem ragaszkodsz a másikhoz annyira.

2012. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátod messze lakik a fősulis várostól vagy abban a városban lakik? Ha nem abban, akkor azért gondolj arra is, hogy hazament meglátogatni a szüleit, barátait és kicsit velük is szeretne foglalkozni, mert amúgy suli közben is együtt lehettek.

Másik ok lehet: Ha otthon van nem költ annyit, mint ott költene.

Én például ezért is jöttem haza most a koleszból. Volt barátom ott, de mondjuk mi most szakítottunk.

L20

2012. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem abban a városban lakik, és nincs olyan ok, mint, amit leírtál. én teljesen megértem hogy otthon van, csak például nem értem azt, hogy most lemegy vasárnap és hétfőn már megy is haza egyből vizsga utána, így semmit se tudunk találkozni. plusz egy éjszakát igazán kibírhatna. főleg h február közepén tudunk csak köv. találkozni
2012. jan. 21. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Oh értem, így már világos :S

Üljetek le és beszéljétek meg őszintén és nyíltan ezt a problémát. Kérd meg, hogy maradjon kicsit, menjetek el csavarogni vagy mozi meg süss neki valami sütit. :)

Előző L20

2012. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!