Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Milyen a nyálas pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen a nyálas pasi számotokra akitől csaknem rosszul vagytok? Külsőre például! Képeket is mutathattok és példákat is mondhattok!

Figyelt kérdés
Kort írjatok!
2009. aug. 16. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nekem ez a tipikus metroszexuális pasi, szőkített haj, és kb ugynéz ki mint egy b*zi vagy épp mint egy plázacica fiuba :D meg sztem gázzz hha tul sokat törödik magával, szóval többet mint egy nő :)
2009. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szerintem ők.. :D

2009. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Külsőtől nem függ szerintem, mert én már mindenféle külsővel rendelkező férfiból ismertem olyat, aki extra nyálas volt.

Nekem az a nyálas pasi, aki állandóan becézget engem is, és mindent, ami velem kapcsolatos. Pl. volt egy olyan srác, aki olyanokat mondott, hogy "Nézünk neked buszocskát, de előbb idd meg a borocskádat, addig elhozom a kabátkádat." Na ez übernyál!!! Meg eleve amikor egy pasi nem viselkedik férfiasan. Oké, legyen udvarias, de ne legyen bárgyú, hanem viselkedjen határozottan meg minden.


22/L

2009. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külsőre ez a metroszexuális divatmajom.

Belsőre meg ha túl szentimentális, érzelgős, mindenen elsírja magát..stb

23 L

2009. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem a 2. első képe pl bejön ...

de én marktól vagyok rosszul, meg az antifitnessclubbosoktól

2009. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah nekem meg az anti fitness clubosok pont bejönnek:)

Én az érzelgős, érzékeny, "sírós" pasiktól vagyok kész.

2009. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyálas-nem férfias

cicanadrág fazonú farmer,állógalléros póló-mármint,amit egyébként lehajtva kéne hordani,manikűrözött kéz,gyantázott mellkas,Edvin Marton-os haj

de a legjobban attól nyálas egy pasi,ha nem ért férfias dolgokhoz,pl:nem tudja hogy kell felnyitni a motorháztetőt vagy egyszerű háztartásban előforduló apró javításokat nem tud megcsinálni,ezen pedig még az tesz túl,aki hozzáteszi,hogy ő keres annyit,hogy szerelőt hívjon,na ez a fent említett ruhákban antiférfi

2009. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!