Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találok ilyen fiút, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok ilyen fiút, ezért egyedül vagyok, mi legyen? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 15 éves lány vagyok. Az a gondom hogy nekem végképp nem jönnek be az ilyen most divatos fiúk( hosszú vasalt haj, csőgatya, nagyon vékonyak) inkább a picit testessebb randes gatyában járó, és hát rövid hajú srácok. Most nem azt mondom hogy nekem a kinézet számít, de egyszerüen eszt nem birom magam mellett elviselni.:( De az én környezetemben, csak olyan fiúk vannak amieneket elősször velsoroltam, vagy ha van is olyan amien jólenne, még jófej is, meg jóban is vagyunk, de ő sokkal öregebb. Igazából bírom az öregebbeket, mindíg öregebb barátom van, bár még csak 3 volt, de mégis. És tudom hogy nem a kor számít, de szex szempontjából még szeretnék várni legalább 1 évet, és eszt tudom hogy egy öregebb srác mellett nem igazán lehetséges, mert hát neki arra is szüksége van. Mit tegyek?:/
2012. jan. 20. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos öregebb is vagyok egy picit, meg hosszú a hajam is, igaz nincs lenyalva és nem is vasalom, hanem csak úgy természetesen hosszú...
2012. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ezen sírok néha, az összes csaj azt mondja h nekik nem ez tetszik amiket elsőnek te felsoroltál és ha végig nézed csak olyannal járt/jár. Én ezt egyszer szóvá is tettem és én volt a hülye szóval... am én is rühellem ezt a tróger stílust. Legyén ember, normális ruha (nálam inkább elegánsabb) és normális haj.
2012. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem fogj egy olyan hobbiba, amibe ezek a gyikeszek biztosan nem. Példának okáért járj el sportolni, ott biztosan nem találsz ilyeneket. :)


(Frankón 80 évesnek érzem magam, nő létemre is, mikor egy 18 évest leöregezel.) :D

2012. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 cghdvf ***** válasza:
Ez a dolog sokkal könnyebb lesz ha megvolt az első szex! Csak addig bírd ki! (de ne kapkodd el)
2012. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Rövid hajam van és a hülye divatot sem követem, de vékony vagyok, nem túlsúlyos típus meg öregebb, szóval bocs.


Azért jó tudni, hogy vannak még normális gondolkodású lányok is.


22/F

2012. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg írni, szégyen,hogy 15 évesen így írsz! 'eszt' 'mindíg' 'elősször' stb. még az ujjamat is sértette!

utána pedig rossz a környezeted, enyémben egy-kettő ilyen van, elvétve:D

2012. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Varsz 1 evet es utana kezdesz el pasizni. Mi ertelme jarni valakivel ha nem szexeltek?
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"még szeretnék várni legalább 1 évet, és eszt tudom hogy egy öregebb srác mellett nem igazán lehetséges, mert hát neki arra is szüksége van."


Jó, hogy erre rájöttél. Nem való ez még neked. De magyarázd már el, hogy mivel lesz jobb, ha egy évet váratod szerencsétlent, mintha csak két hónapig?

2012. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az összes csaj azt mondja h nekik nem ez tetszik amiket elsőnek te felsoroltál és ha végig nézed csak olyannal járt/jár.---szegényeknek nincs más választásuk -.-'
2012. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!