Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikkel legyek? Vagy maradja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel legyek? Vagy maradjak egyedül? Sehogy sem jó.

Figyelt kérdés

Hát viszonylag hosszú lesz, bocsi előre is.

Szóval volt egy barátom közel másfél évig,szeptemberben szakítottunk.Még utána egy hónapig szenvedtünk, találkoztunk meg ő próbálkozott de a végén én határozottan elküldtem, mert azt éreztem, hogy vele nem jó de nélküle sem mert hiányzik de ezt ráfogtam arra, hogy első komoly kapcsolat stb.Meg igazából a végén az volt, hogy nem is kívántam már, meg csomószor volt, hogy inkább kamuztam, hogy tanulok csak hogy ne kelljen vele lenni.TEhát ennek így vége lett, ő még a mai napig szeret és tudom, hogy kibékülne velem.

Aztán egy hónapja lett egy barátom, akivel így az elején tök jó volt, tipikus rózsaszín köd, úgy éreztem, hogy jelenleg ő a tökéletes nekem és, hogy a volt barátomon teljesen túl vagyok.Aztán kb. egy hete elkezdett bennem egy ilyen hülye érzés kialakulni, szóval vele sem akartam lenni, sokszor úgy érzetem, hogy nem akarok vele találkozni stb.Amikor egyikőjük sem volt akkor meg sokszor éreztem, hogy kéne valaki de azért nagyjából elvoltam.

Na igazából ez a tény zavart be, hogy most miért kezdett el hiányozni a volt barátom?Mert ha csak azt érezném, hogy nem akarok a jelenlegi párommal lenni akkor oké, nem fogott annyira meg, de így nem tudom mi van...

És amúgy ez is nagy bajom, hogy mindenki csak addig kell amíg nem érzem magam "nyeregben", ha ez megtörténik akkor már le is pattintom az illetőt, de most nem akarom ezt csinálni, mert végre eljutottam odáig, hogy egy srác az után is érdekel, hogy tudom, hogy tetszem neki.

Szerintetek el fog ez múlni, csak össze kell szoknunk?Vagy ne húzzam a dolgot, szakítsak vele és béküljek ki az exemmel...


2012. jan. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ott fenn valami nem kóser.
2012. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az exedre csak jó visszagondolni. Inkább a jelen barátodra gondolj, vele próbáld csiszolni a dolgokat, akarj vele találkozni és beszélgessetek. Egy idő után teljesen bele fogsz szeretni. Ha néhány hónap után is ugyanezen fogsz gondolkodni, akkor szakíts vele és légy szingli. Nem éri meg összejönni az exeddel, maximum évek múlva...


Sok sikert! :)

2012. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire biztos benne hogy visszafogad az exed? Hallottad azt a mondást hogy egyszer becsapsz te szégyened kétszer becsapsz én szégyenem???Az a fiú nem akarja hogy hülye játékot játsz vele, így ne legyél biztos benne , hogy kibékülne veled.

Azt hiszed, hogy az elszökött kiscsikó majd visszamehet miután világot látott és nem jött be neki?


Csak és csak akkor fog visszafogadni,ha nagyon akarod és ezt tetteiddel mutatod ki.

De véleményem szerint a fiú nem hagyja, hogy mégegyszer összetörd a szívét.

2012. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd béként mindkettőt. Jobb lesz nekik nélküled. Egy hónap múlva megint kitalálod, hogy ez nem jó és kezdődik minden elölről.
2012. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából ezért kérdeztem, mert már én sem tudom mi van, gondoltam hátha beír valaki ide egy nagy bölcsességet :D

és végülis nem mondtatok baromságokat, szóval köszi még az elsőnek is. amúgy meg tuti, hogy visszafogadna,még 3hete is elkezdett megint könyörögni nekem, epdig tényleg megbántottam már párszor.

2012. jan. 15. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hét már 3 hete volt. Azóta sok víz lefolyt a Dunán.
2012. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a legjobb barátjával nap mint nap beszélek, ezt azért had tudjam már jobban:D és nem ezen volt a hangsúly amúgy
2012. jan. 15. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj már! Ha a jelenlegi barátoddal és az exeddel ugyanazon ok miatt akarsz szakítani, benned van a "hiba".

Ezek után etikátlan lenne visszamenni az exedhez- pláne, hogy ugyan ezt játszanád el megint.

Maradj egy darabig egyedül, hogy megtanuld értékelni a szerelmet és a kapcsolatokat. Szerintem igazából neked egyik sem kéne:/. Az elsőre ráuntál és menekültél tőle és a másodiknál is ugyan ez a helyzet. Neked csak az kell, hogy legyen valakid, egy biztos pont.

Lehet, hogy nem hiányzik a volt barátod csak eszedbe jutottak a régi emlékek..


"Szerintetek el fog ez múlni, csak össze kell szoknunk?Vagy ne húzzam a dolgot, szakítsak vele és béküljek ki az exemmel..."


Magától nem múlik el, ahhoz tenni is kell. A kapcsolat nem csak úgy van, azt ápolni kell. Az az opció fel sem merült benned, hogy egyedül maradj egy ideig és elgondolkozz azon, miért menekülsz? Az alibikapcsolat egy szemét dolog..

2012. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dehogynem merült fel bennem.Ezt is írtam.És igazából teljesen jól elvoltam én egyedül, tudom, hogy nem azért van szükségem barátra, hogy legyen valakim.Ugyanis amikor nincs semmi komoly kapcsolatom, randizgatok meg minden, és nem jövök össze akárkivel.De a jelenlegi srác tényleg megfogott csak nem értem miért kezd elmúlni ez és miért tört elő a volt barátom hiánya amikor már jó ideje csak egy szép emlékként gondoltam rá.

Amúgy igen sejtem, hogy valami gáz van velem, talán a bőség zavara(mert nem nagyképűségből mondom de elég sok fiúnak tetszem).Viszont nem vagyok az a tipus aki hülyíti a fiúkat, egyáltalán nem.

2012. jan. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!