Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Másnál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Másnál is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés
4 éve van kapcsolatom,nagyon szeretem a barátomat ő is engem.Szóval viták vannak...hajaj..de imádom ettől függetlenűl.Van egy bökkenő...:lassan egy éve dolgozom egy ruhaboltban...reggel ott vagyok 20 percel nyitás elött és várom a fönököt.Szinte minden reggel jön egy fiú(gondolom én,hogy dolgozni..amolyan iroda kukac lehet :P)de eléggé jól néz ki...kifejezetten tetszik.Amikor jön akkor mindig néz és mosolyog..én is mosolygok rá...de csak lightosan.És minden reggel sietek,hogy még időben "elcsípjem"...volt,hogy pont elkerültük egymást...na mindegy...szóval ennyi megengedett?Kell,hogy legyen bűntudatom?Vagy egyáltalán belefér egy flört a kapcsimba?Tényleg szeretem a barátom szó ne essék erről...ezért sem értem,hogy mi van velem...
2009. máj. 27. 19:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja 20 éves vagyok :)(ha ez számít)
2009. máj. 27. 19:36
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ennyi abszolúte belefér.Nem kell lelkiismeretfudalásod legyen, hűséget SEM fogadtál vakságot meg végképp. :D
2009. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
HÁt véleményem szrint ez még belefér.. ELvégre nem csalód meg.. NEkem is két felé huz a szívem..:S(L):D
2009. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vagyok ezzel, hogy ha én megcsinálnám, nem lenne bűntudatom, de ha megtudnám, hogy bnőm direkt siet, hogy reggel elcsípje.. hát szarul esne, ezt elmondanám neki, aztán összevesznénk, mert mondaná, hogy nem akar tőle semmit... De akkor miért siet, hogy lássa? Érdekes dolog..Gondolom te nem akarod megcsalni, ne is tedd, végülis belefér, de ne tudja meg a barátod, és ne is legyen több köztetek a mosolynál, mert ha pl elkezdtek beszélgetni ismerkedni... kituggya mi lesz belőle?
2009. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na jó de olyan "izé" nem?szal reggel sietek satöbbi..ha látom jó,ha nem látom letör egy kicsit...és a legrosszabb,hogy fantáziálgatok...nem sexuálisan csak hogy egyszer bejön a boltba és akkor a szitu... nemtom...kicsit nyomaszt...
2009. máj. 27. 19:43
 6/13 A kérdező kommentje:
na ez az...kitudja..és igen ha én ezt megtudnám a barátomról hogy siet hogy lásson egy ismeretlen vadidegen csávót...fúúúú asszem lenne zúzás
2009. máj. 27. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Ettől még nem csalod meg a batárod, de vigyázz, más már megcsalásnak számít, egy kis kikacsintás nem vészes, de maradjon csak nézelődés, semmi más, ha igazán szereted a barátod:-)
2009. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vegetáriánus vagy, még megnézheted az étlapot. :] Csak ne vidd túlzásba, ennél tovább lehetőleg ne, mert 2 embernek árthatsz!
2009. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, mennyire normális dolog, de ha megnyugtat, ilyen velem is van... Vhogy teljesebb lesz a napom, ha látom azt a srácot a megállóban, pedig nem akarnék tőle semmit. Nem fantáziálok róla, és szeretem a kedvesem...

De mégis, időnként az önbizalmamnak vagy nem is tudom mimnek, az egomnak jót tesz egy kis flört. H azért még én is vagyok jó parti, h még én is felkeltem vkinek az érdeklődését. Ettől még nem csalom meg a barátomat.

Különben az első válaszolóval nem értek egyet abban a dologban,h "hűséget sem fogadtál". Sztem egy kapcsolat hűség nélkül sz*rt se ér, már bocsánat a szóért. Ha én nem akarok vkihez hű lenni, ha én megcsaláson töröm a fejem, meg akár meg is teszem... akkor hogy nevezhetem a páromnak a másikat?! 23/l

2009. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen...ebben teljesen igazad van.a hűség alap...aztán mindenki maga kontrollálja a dologkat.hát köszönöm a válaszokat nektek :)
2009. máj. 27. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!