Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit kéne tennem? Valami nincs rendben.

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal.Úgy kezdtük, hogy ő imádott, én meg csak épp kezdtem megszeretni.Aztán volt idő, hogy mindketten ugyanannyira hihetetlenül szerettük egymást, most pedig úgy érzem, én nagyon szeretem, ő pedig már kevésbé..

Mikor együtt vagyunk minden jó, boldogok vagyunk..(igaz pár napja volt pár veszekedős napunk, de túléltük.)

Mostanság elég szarul vagyok, és kb minden este rámjön a sírhatnék, stb, és ilyenkor mikor beszélünk neten, mindig elmondom neki, mert azt gondoltam, ő majd felvidít és jobb lesz..de nem, ehelyett kapom a lebaszásokat, h miért kell folyton depiznem, így nem fogom élvezni az életet, stbstb..persze igaza van 1 részt, de énse unalomból csinálom ezt, nemtudom miért van..:/ mindegy, a lényeg, hogy eléggé fáj hogy nem segít, és nem áll mellettem, hanem kb dupla olyan rosszkedvet csinál, és még veszekszünk is olyankor:S régen pedig happyben depiben velem volt..most nemtudom miért ilyen.:/ hiányzik az, mikor minden pillanatban éreztem, hogy mennyire szeret, most pedig max mikor együtt vagyunk..akkor se mindig 100%osan:S de én meg annyira szeretem és annyira kötődöm hozzá..nem akarom elhagyni..de nagyon rosszul esik ez, hogy még neki van elege abból, hogy ÉN szarul vagyok..

de ezekután mostmár megfogadtam, hogy inkább nem mondok neki semmit, és csendben depizek, így nem lesz min veszekedni ..:/


2012. jan. 21. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

egy idő után megváltozik a kapcsolatban a két ember.

Van időszak, ugye azeleje, mikor tényleg minden csodálatos, és még a matekórát is mosolyogva ülöd végig, de egy idő után leszáll a rózsaszín köd , és megjelennek a problémák. De ha szeretitek egymást, és egymáshoz illőek vagytok, ( és nincs különösebb probléma, pl. bánt, megcsal, hazudik, vagyfordítva) , akkor megéri áthidalni a vezekedéseket, és megbeszélni, mert ez egy jó kapcsolat...

2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem, különösebb probléma szerencsére biztos nincs.. se részemről se részéről.

de az baj, hogy párszor már megbeszéltük a veszekedéseket, és akkor utána megint minden happy volt, de aztán ha egyszer így elmondom h mi bánt, akkor nem is gazából a veszekedés a nagyobb probléma, hanem az, hogy ahelyett, hogy próbálna megvigasztalni, stb, csak lebasz.:S

persze ő meg azt mondja, hogy hát ő próbál segíteni, de bármit mondd nem lesz jobb. hát..talán azért mert mond valamit, látja h nem lesz egyből jobb kedvem (nemis rétem miért várja ezt el), és akkor utána máris mondja, hogy jaj nekem állandóan depizni kell ...

:/

2012. jan. 21. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnállak.Én biztos nem csinálnék így.Lehet,hogy "megunt" téged.Elég szemét.
2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!