Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete felvettem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete felvettem egy lány fb-n. (már találkoztam vele egyébként) És össze akart jönni. Aztán amikor találkoztunk, jól beszélgettünk, de másnap reggel fb-n írja hogy ő erre nem áll készen. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Szerintetek mért hagyott el? Mert ez most nagyon fáj.

Pedig már járt valakivel, és elvileg az sem volt tartós, és nem pasiért hagyott el.


2012. jan. 21. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam ilyennel már, hány éves? , mert ez olyan gyerekesnek is tűnik, vagy csak szórakozik, sajnos vannak ilyenek is, nem egyet tudok.
2012. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki és nem akarja nyiltan megmondani. Hagyd, majd jön egy másik.
2012. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves, és még régebben 1 suliba jártunk ált.-ba, még ha nem is annyira ismerem 1 hét elég volt hogy megszeressem, de már bánom hogy bejelöltem:(
2012. jan. 21. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti az a gond hogy nem voltál neki szimpatikus és hát egyszerűbb az igazat megmondani mint a kifogásokat keresni.
2012. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!