Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 éves srác vagyok sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkotinens kérdése:

29 éves srác vagyok sajnos éjszakai inkontinenciám van és keresek olyan lányt aki el tudna igy fogadni! Lenne olyan aki eltudna fogadni igy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél egy pszichiáterhez, mert ez egy betegség.
2012. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
be is szoktál szarni vagy csak hugyozni?
2012. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám. 16 L
2012. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1 válaszadónak üzenem hogy voltam már orvosnál és nem lelki hanem szervi probléma!

2. válaszadónak üzenem hogy nagyon vicces nemhiszem hogy olyan vidám lenne ha neki lenne ilyen problémája!

2012. jan. 21. 14:19
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:
Nekem meg éjszakai merevedésem van, engem is elfogadna valaki???
2012. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellenkezője van,hogy nem tudom akárhol kiengedni,és elég elkeserítő ez a tény,de hát ez van
2012. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2. Válaszolónak irom: olvastam olyan helyzetről egy 13 éves lánynak éjjel-nappali inkontinenciája van, és nem csúfolták ki az osztálytársai nem piszkálták a pelenka viselése végett. Tanárai is elfogadták őt.


Arra nem gondolsz esetleg kialakulhat akkor is ha pl közlekedési balesetett szenvedne pl autóval, motoral, tömegközlekedésel emiatt ágyék csigolyában gerincvelője megsérülne. Igy is kialakulhat az inkontinencia.


Amikor 4. osztályos tanuló voltam egyik tábori nap ideiglenesen pelenkát kaptam, és nem csúfoltak ki a társaim emiatt gondolom meg lett mondva nekik mernének gúnyolni pelenkát kaptak volna.

2012. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5. válasziró voltam kedves kérdező majdnem annyi idős leszek nem sokára mint amennyi te vagy.


Nem szégyen az éjszakai inkontinecia meg szükséges pelenka viselés sem. Attól ugyanolyan aranyos jófej srác vagy mint a nem inkontinens srácok.

2012. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne gond ilyen partnerem lenne.


Textil pelenkát vennék és kényelmes meleg pizsamát éjszakára. Jó indulatból hüvősebb éjszakákon ne fázon fel.

2012. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sajnos én nagyon nehezen tudom elfogadni hogy éjszakánként pelenkába kell aludnom!:-(
2012. máj. 22. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!