Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszakai fürdőben hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai fürdőben hogy viselkedjek, ki fizet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 honapja vagyunk együtt, én 18 vagyok, ő 26, ma este azt mondta éjszakai fürdőbe megyünk..már többször is kibujtam alóla, de kezd megsértődni, ezért most nem mondhatom le..kicsit félek az egész helyzettől, hogy kínos lesz, kinek kellene fizetnie, fizessem ki a saját jegyemet? (ő már dolgozik, saját cége van, én még a szüleimmel élek, de nincs anyagi problémánk egyikünknek sem)

mindig lassan öltözöm, félek,hogy ez is kinos lenne..olyan idegennek érzem az egészet..eddig csak sétálni mentünk, vagy kisebb rendezvényekre a barátommal..

mit tegyek?


2011. ápr. 16. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

1: annak fizess aki kéri a pénzt, adja a jegyet

2: vigyél pénzt a jegyre, ha netán nem fizetné

3: minden csaj lassan öltözik

2011. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atyaég. Ne hülyéskedj. Add magadat! Ez a legfontosabb. Ha nem szeretnél elmenni, meg kell mondani nem mész el. Előveszed a pénztárcád, ha hagyja hogy fizess, fizetsz. Ezeket az adott szituáció adja. De nehogy már megjátszd magad. Szerinted a pasid Veled, vagy a jó oldaladdal akar járni, élni???
2011. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Együtt vagytok még?
2021. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!