Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ma nagyon kiakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma nagyon kiakadt rám, ti mit mondtok erre?

Figyelt kérdés

Úgy volt megbeszélve,hogy hétvégén együtt fogunklógni egész nap. Kérdezte,hogy nem megyünk fel hozzájuk filmet nézni mert nem akar ő se egész nap megfagyni az utcán.Én rögtön azt hittem,hogy csak meg akar dugni,ezért kiakadtam és leoltottam. Ugyanis egyszer majdnem megerőszakoltak azóta mindig a rosszat látom mindenkiben,kezdtem benne bízni de most ... Mondta,hogy nem akar addig lefeküdni velem amíg nem akarom én se. Én persze ki voltam akadva,no comment.. Aztán bekattant ő is,és leoltott(ami hát félig meddig jogos volt),hogy minek nézem én őt,mit képzelek magamról,ma inkább jobb is ha itthon maradok mert nagyon felidegesítettem ezzel,hogy ennyire nem bízok meg benne,és neki nincs arra szüksége,hogy felmenjünk hozzá filmet nézi,aztán ott reszkessek,hogy mikor ront rám.. Meg,hogy ma jobb ha nem találkozunk mert csak elküldene a francba de ő ezt nem akarja..


Bocsánatot kértem,de semmit nem értem el vele..

Mikor inkább vissza se írtam neki,kussban voltam,akkor meg elkezdett keresni,hogy hol vagyok? akarok vele beszélni? jól vagyok? stb.. Majd mondta,hogy ezek nem a legjobb veszekedések,mert majdnem szakított velem,mert nincs szüksége olyan kapcsolatra ahol nem bíznak meg benne. Meg,hogy szeret,hiányzok neki. Mondhatjuk,hogy kicsit lenyugodott.. Aztán kérdezte,hogy este leszek e fb-n mert ő nem biztos,hogy lesz,de ha én leszek akkor feljön,mert szeretne velem beszélgetni.. Kérdeztem,hogy akkor ha ma nem találkozunk,mi van a holnapi nappal?

Erre ő: nem tudom,miért minek kéne lennie? <3

holnap nem leszek otthon mert megyek (azt mondtaaváros nevét)


De szerdán bekavart azzal az exe,hogy a nyakába akarta varrni más gyerekét,és azóta csak feszültség van köztünk.. Nem tudom mit mondjak,eléggé elgondolkoztatott,hogy mit is akarok én tőle? De nem jutok szóhoz...


Amúgy pont ma van egy hete,hogy járunk.. 16évesek vagyunk..


Ti mit tanácsolnátok??


2012. jan. 21. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, öregnek érzem magam 18 évesen. Amúgy meg nőj fel! A kapcsolatok alapja a bizalom... A többit inkább nem kommentálnám.
2012. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bízz jobban meg benne! :)

Itt egy srác,aki képes rád várni,szeret,ne szúrd el ilyenekkel.

Süss neki valamit engesztelésképp a legközelebbi találkára.

2012. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szilvás buktát, mert azt szeretem!
2012. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgokat,és tiszta lappal indulunk :)
2012. jan. 21. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
egy hét után jó h nem bízol benne, baszus, én 1 hét alatt havernak nem mondok valakit, nemhogy párnak -.-
2012. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 évesen 1 hetesen...... :D Két kis zacskós tej! :DDD


Keress érettebb és idősebb fiút!


Amúgy a srác nagyon önérzetes és önző is ha ennyire követeli a bizalmat magának! Azt ugyanis nem kapni szokták hanem kiérdemelni!


'majdnem szakított veled...' :D 1 hét után??? :D ki nem sajnálja le?! Szakítson csak! :D


Az elefánt és az egér egyszerre érnek a függőhíd két végére, majd átkelnek egymás mellett a remegő hídon, és egyszerre érnek át. Az egér kisvártatva hátrafordul és az elefánt után kiabál: Hé Elefánt! Ugye milyen jót dübörögtünk?!


Ti is olyanok vagytok mint az egér. Járás, szakítás stb... Elég nagy szavak, de a problémátok látszata nagyobb ezeket a szavakat használva, mint az összes eddigi történés jelentősége!

2012. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úristen te egy csicska éretlen 16 éves vagy...azt mondta a város nevét...tanulj kicsit még
2012. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!