Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy kiakadt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadt a barátom? (folyt. )

Figyelt kérdés

Szóval úgy volt, hogy jön hozzám hétvégén a barátom, de mégsem ért rá... Ezért tegnap este egyedül voltam itthon és ma is így lenne, ha a barátaim nem hívtak volna bulizni.

Utálok egyedül lenni itthon, így elmegyek.

Viszont a barátom duzzog, hogy bulizni megyek... Én sem szeretem, ha nélkülem megy, na de ha nem ér rám akkor mit tegyek?

Ráadásul csak hétvégén tudunk találkozni, így a barátaimat is hanyagolnom kell mostanában. Hagyjam rá a duzzogást és menjek, érezzem jól magam?


2009. dec. 19. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

menj

nem várhatja el, hogy csak vele legyél, amúgy meg otthon punnyadj

ha nem érti meg, nem érdemes vele maradni

2009. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ráhagyhatod a duzzogást, de akkor tese duzzogjál meg hisztizzél, ha legközelebb ő megy el nélküled. mert ugyanúgy jogalesz hozzá, mint neked.
2009. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, ha nem beteg vagy nincs valami komoly oka, hogy nem tud menni


de legközelebb akkor te is légy megértő, ha nélküled megy valahova

2009. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon nagy hibát kovetsz el, már ami a barátaidat illeti. Ne hanyagold el oket egy fiú miatt! Nekem vannak ismeroseim, akiknek mióta barátjuk/barátnojuk van, elhanyagolják a barátaikat... És igen, nyugodtan menj el bulizni, ezt te is megérdemled! Felejts el mindent egy estére és érezd magad jól, ha a pasid ezt nem tudja megérteni akkor nincs jovoje a kapcsolatotoknak, nem éri meg ilyen miatt idegeskedni..
2009. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor menjen nélkülem, amikor majd én nem érek rá találkozni, otthon van 2 napig egyedül... Akkor nem szólnék semmit!
2009. dec. 19. 18:47
 6/13 Giovanni ***** válasza:
31%
Mit nem lehet azon megérteni ha valakinek dolga van? Ez nem hanyagolás.-.- És ne menj ha te elvárod h egyedül ne menjen akkor tartsd te is ahhoz magad.Ha te úgy álsz a dolgkhoz ő is ugy fog.
2009. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja amúgy annyira vicces h amikor csaj kér ilyen ügyben tanácsot akkor mindenki bíztatja h persze, mennyél csak bulizni a pasid meg értse meg, de amikor a pasi megy el a csaj nélkül, akkor ő a megtestesült gonosz és mindenki őt támadja, meg utálja:D ez nem szánalmas?
2009. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak akkor lenne szánalmas, ha most úgy mennék el bulizni, hogy lekoptatom a barátomat hétvégére, hogy bocs most nem akarok veled lenni, mert bulizni megyek...

Na akkor megoszlanak a vélemények, valaki azt mondja menjek nyugodtan, valaki szerint pedig üljek itthon, mint egy tehetetlen idióta...

2009. dec. 19. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
sztem senkisem mondta h nemenj el bulizni, max olyat mondtak h ha a barátod is elmegy nélküled akkor ne hisztizz be, mint egy szerencsétlen idióta. érted???
2009. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
azt hittem, normális csaj vagy...
2009. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!