Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nagyon kevés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nagyon kevés az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már pár hónapja találkozgatunk, azt mondta szeretne velem tölteni egy estét, én is nagyon szeretném, de ő elég menőnek számít, a nők körében nagyon népszerű, és én nem vagyok az a plázacica féle tökéletes alkatú csaj.Ezért nem nagyon merek belemenni vele komolyabb dolgokba, nem hiszem el hogy pont én kellek neki.

Ilyenkor mit tudok tenni, ez ellen az érzés ellen? mert ha ez így marad , soha az életben nem lesz párom..

én 17 éves vagyok ő 19 ha ez számít valamit


2012. jan. 21. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

az este alatt mit értett?

azt mondod, hogy menő... lehet, hogy csak még egy trófeát akar


de az sem zárható ki, hogy elege lett a plázacicákból és egy normális lányt akar


randizz vele, aztán ha olyat akar csinálni amit te nem akarsz akkor nem csinálod :)

2012. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azon aggodnod, hogy menobbnek számít e vagy nem, ha azt mondta h veled szeretne lenni az azt jelenti hogy tetszel neki ugy ahogy vagy. Azért nem kell rogton ágyba bujnod vele, mert akkor nem biztos h lesz ebbol komolyabb kapcsolat.
2012. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!