Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Kevés az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kevés az önbizalmam, mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Olyan szörnyű.

Szinte semmi önbizalmam nincs, csúnyának és ducinak érzem magam, nem merek kezdeményezni a pasiknál, sőt inkább el is kerülöm a társaságát a pasinak, pedig szeretnék már egy kapcsolatot, de tisztára begúboztam, nem tudom mit tegyek magammal, hogy ne legyen ez az érzésem, és nőjön az önbizalmam.

Segítsetek


2011. jún. 17. 00:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Varázs, varázs, ősi varázs,

Éget éjjel az izzó parázs,

Varázs, varázs, varázs, ősi varázs,

Éget mint, az izzó parázs,

Varázs, varázs, ősi varázs,

Éget mint, az izzó parázs.

Átkot, ártást kergess el!

2011. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
a-a előző nem nemjó.. inkább SÖR vagy P#na :D
2011. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

most komolyan!

Légyszi

2011. jún. 17. 00:38
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Te hallod, a sörben benne vagyok, ha a kérdező fizet.
2011. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

tényleg nagyon kevés az önbizalmam, szinte semmi. Ez nem vicces, sőt!

Csak normális válaszokat, légyszi

2011. jún. 17. 00:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Talán sportolni kellene és normálisan diétázni.

Ha a fogyiba írtál volna,küldenék étrendet edzéstervet,amivel fél év alatt átalakíthatnád a tested.

A lustaságra nincs más orvosság,csak a cselekvés.

Ha meg jönnek a nyomasztó gondolatok,akkor Expeto Patrónum:).

2011. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért mert duci vagy azért nem kell antiszockodnod, de eleinte a saját nemed társaságát keresd azon belül helyezkedj el és utána haladhatsz óvatosan a másik nem felé és fokozatosan növeld az önbizalmad.

A diéta legtöbbször SEMMIT nem ér, yoyo effektus utána visszahízod 80%. Inkább valami fitnesz és egy normális étrend javaslok neked.

üdv

18/F

2011. jún. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

legjobban úgy fogyhatsz le ha minden 3. nap csak gyümölcsöt eszel, és többi napon is kevesebbet, biosztanárom mondta hogy a sport nem számít sokat, inkább ne egyél, nah attól lefogysz!


Önbizalomra meg eszméletlen sebességgel töltsd le valahonnan a:

"Brian Tracy - Phoenix szeminarium" -ot engem a depresszióból is kihozott, pár hét alatt egy TELJESEN Új ember lettem... lehet meghallgatom még párszor az egészet, ez az én bibliám, minden benne vagy hogy légy sikeres, hogy legyen önbizalmad, és beválik!!!! Hajrá, meg ha kíváncsi vagy egy véleményre küldj egy képet privátba, mert volt már olyan hogy egy csaj írta itt hogy csúfolták mert csúnya nekem meg irtóra tetszett, szépség relatív...

f17

2011. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat.

Elmondom az én meglátásomat, de előtte még erre még szeretnék reagálni:

" küldenék étrendet edzéstervet,amivel fél év alatt átalakíthatnád a tested.

A lustaságra nincs más orvosság,csak a cselekvés. "


ezt kikérem magamnak! Mert nem vagyok lusta, gyógyszert szedek ami étvágynövelő, és ezzel a gyógyszerrel nem könnyű. Nem fogamzásgátló, ezt mindig szednem kell, és nem hagyhatom abba. Ha valakinek van plussza az nem jelenti azt hogy lusta, és nem csinál semmit. Hol élsz te?

A te meglátásod nagyon rossz. Fél év alatt átalakítani a testet, aha, na persze, csak tudod életmódváltásra kell törekedni, és nem pedig mozgásra és fogyókúrára. Fél év alatt át lehet alakítani, a következő fél évben pedig elrontani amit átalakítottam. Nagyon rosszintulatú hozzászolás ez.


Az én meglátásom a következő ez ügyben: mivel a fogyókúrát, vagy a mozgást egy életen át nem lehet csinálni ezért inkább életmódváltásra esküszöm. A táplálkozást tekintve diéta és nem fogyókúra, mert a fogyókúrának egyszer vége és akkor szépen lassan visszajön a kilók ahogy az egyik válaszadó írta, diétánál ez nem fordul elő mert mindent eszek, viszont életmódot változtatok amit egy életen keresztül is tudok majd csinálni.


A kilók le tudnak menni szépen lassan de az önbizalmammal nem tudok mit csinálni hogy megnőjjön, mert szinte semmi sincs

2011. jún. 17. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Én írtam amire reagáltál.

Ritka paranoid a hozzáállásod és az a rosszindulat amit te mutatsz,mert én őszintén segítettem volna,ha kéred.

A kommentedből meg süt a hozzá nem értés.

A fogyiban és a sport mozgásban az első 5ben vok 25 éve edzésben,uh nem hinném,hogy jobban értenél a diétához,edéshez nálam.

2011. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!