Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Melyiket választanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket választanátok? Kort is

Figyelt kérdés
Új szerelmeteket távkapcsolattal, vagy az exeteket az városotokban?
2012. jan. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ez így elég rossz kérdés!


De tudni kéne, hogy miért mentünk szét az exemmel. Ha valami hülyeség miatt vagy összekaptunk valamin vagy unalom vagy hasonló, szóval még tegyük fel szeretjük egymást..(mert nem volt megcsalás meg ilyenek) akkor elgondolkodnék az ex barátnőmön HA ő jönne vissza hozzám.


Amúgy meg alapból nem vagyok a távkapcsolatok híve és nem is lesz ilyen kapcsolatom soha.


de ha lenne mert ezt kérdezed akkor valszeg a távkapcsot választanám, habár nem lenne hosszúéletű, persze ez attól is függ mekkora az a TÁV......

2012. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Exet minek választanád??? Okkal rúgtad ki nem??? Exhez csak a puhapötsök mennek vissza.
2012. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre a kettő nem megy?
2012. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Új szerelem. Az ex sosem jó döntés... Én is az újat választottam, már a feleségem is.

21/F

2012. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!