Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető a kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.

Az utóbbi 2 hétben sokszor idegeskedtem, meg rágtam be feleslegesen, és sokszor bunkó megnyilvánulásaim is voltak. Ezért ő, elmondása szerint picit kiábrándult belőlem, mert nem így ismert meg, hogy ilyen lennék.

Azt mondta, szeret, de már nem annyira, mint "régen". Nem tudja mi legyen, kért pár napot átgondolni a dolgot.

Megígértem neki, hogy mindenen próbálok javítani és, hogy elismerem a hibáimat, és nagyon nagyon sajnálom.

Ő erre azt mondta, hogy adna egy második esélyt bármikor, mert tudja, hogy megérdemlem, de ez már nem rajtam múlik, hanem rajta, ugyanis "nem bízik magában". Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami sansz arra, hogy együtt maradjunk?


2012. jan. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
felesleges.
2012. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szex milyen?
2012. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még csak petting volt. Sajna mindig akkor kezdtünk el belemerülni, amikor nem volt elég időnk.
2012. jan. 21. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:

ó:)

Egyébként szerintem együtt maradtok,csak még kicsit "húz"téged!

2012. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem bízik magában?? Ezt nem értem:/

Szerintem hagyd. 3 hónapról beszélünk nem 3 évről,hogy már nem úgy szeret mint "rég". Részéről ez egy fellángolás volt.

2012. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2012. jan. 21. 17:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából több mint 4 hónapon keresztül hajtottam rá, mire állítása szerint meglátta a "romantikus" énem. Amikor összejöttünk azt mondta, "talán mindig is vonzottál".

Kétlem, hogy ez egy fellángolás volt. Nagyon jól megvoltunk eddig. 2x elutasított a legelején.

2012. jan. 21. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt buktad srác! Ha már gondolkodni akar, akkor ott bajok vannak, szerintem szakítás lesz a vége. Tapasztalat.
2012. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!