Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárssal kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal kapcsolat, szerintetek? (info lent)

Figyelt kérdés
17/F vagyok és úgy érzem, hogy az egyik osztálytársamba bele szerettem már 3 éve az osztálytársam, de csak 2 hónapja kezdtem így érezni. Nem tudom mi tévő legyek. Úgy érzem, hogy én is bejövök neki, mindig keressük egymás társaságát, jól elvagyunk. Attól félek, hogy ha olyan irányba lépek, akkor elmúlik ez a jó kapcsolat és én azt nem akarom. Mit tegyek? Légyszi segítsetek!
2012. jan. 19. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
próba cseresznye, ölelgesd, puszilgasd, aztán a száját meg a punciját se kiméld
2012. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem osztálytárssal ne kezdj..:(((
2012. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zseni001 ***** válasza:
Én sem kezdenék, de te tudod.
2012. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Óvatosan, ne sies. Ha sietsz akkor lehet hogy lyedmegied és nem nagyon lesz esékard. Először légy udvarias (kiemelés a székét stb.)
2012. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Bocsi, telefonról ment az előző csak félig magyarul...


Helyesen:

Óvatosan, ne siess. Ha sietsz, akkor lehet, hogy megijed és nem nagyon lesz esélyed.

Először légy udvarias...

2012. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy régi szabály: házi nyúlra nem lövünk...
2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom..szerintem nem nagy problema...a baratom az osztalytarsam es nincs semmi baj (aztan mi lesz ha egy ido utan szakitunk azt mar nem tudom)
2012. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit tett h beleszerettél? Hogyan és mi által jött ez az érzés egyáltalán?
2012. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!