Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem valakivel, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem valakivel, de az exem is ki akar békülni velem. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

5 évig tartó kapcsolat után 2 éve szakított velem a volt barátom. Azóta is tartottuk a kapcsolatot, többször volt olyan érzésem, hogy ki akarna békülni velem, de nem volt egyértelmű. Én nagyon szerettem volna, de azt gondoltam, hogy ha ő szakított akkor a békülést is neki kellene kezdeményezni. Ezalatt nekem nem volt senkim. Nemrég találkoztam valakivel akivel most rövid ideje együtt járunk. De az exemnek is most jutottam eszébe, és megkérdezte, hogy kibékülnék-e vele. Mondtam neki, hogy még nem tudom. Hiába telt el ilyen hosszú idő szeretem még. Nem tudom mit csináljak mert az újat még nem szeretem. Lehetséges, hogy elfeledteti velem a régi barátomat?

Köszi előre is a használható válaszokat!


2012. jan. 21. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a régit szereted ne kínozd hobbiból az újat.
2012. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom kínozni, csak az előzőben nem tudom, hogy meg tudnék-e bízni. Az új barátomat meg lehet, hogy megszeretném idővel és elfelejteném az exemet.
2012. jan. 21. 17:30
 3/5 Titty90 válasza:
Szia. Gondolkodj el hogy az ex-ed dobott ki valamilyen ürüggyel, ami neked nagyon fájt gondolom. Szerintem adj egy esélyt a leendő barátodnak idővel ugyis megszereted. Jobb egy uj minthogy a régiben ujra csalódj szerintem.
2012. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kell régi pulóver.ha van új..de ahogy gondolod...
2012. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
válaszd a harmadikat :D
2012. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!