Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? Komoly párkapcsolati kérdés.

Figyelt kérdés

A tények: 29 éves vagyok, lassan 30. Teljesen független, diploma, jó állás, egzisztencia, minden, ami kellhet.


A lényeg: szeretnék szeretni. De sosem jön össze.. Mindig valahogy kattanok, egy idő után már kevésbé érdekel a lány.. és ez rossz. Szeretnék egy olyan párt találni végre, aki megfog, akit szerethetek, akivel családot alapíthatok.


Akit sosem fogok megcsalni, például.


Egyszer egy ismerősöm azt mondta rám, hogy érzelmi impotens vagyok, nem vagyok képes igazán szeretni. Ráhagytam, de belül tudtam, hogy ez hülyeség. Mert ha így lenne, nem érezném állandóan valaminek a hiányát.. és ez a valami az, amit egyfolytában keresek, az az érzés, ami eszméletlenül hiányzik: ezt hívják szerelemnek, azt hiszem.


Túl vagyok bőven 100 lányon. Nem igazán tudott közel kerülni hozzám egy sem eddig, sajnos. Néha azt érzem, fel kellene adnom a keresést, folytatnom kellene azt az életmódot, amit eddig: eljátszani, hogy szeretek. Jól érezni magam azokkal, akikkel éppen együtt vagyok.


Nincs gond az elvárásaimmal sem, sőt! Leginkább a személyiség tud(na) megfogni. De valamiért nem megy.


Jöhetnek negatív hozzászólások is, természetesen.


2012. jan. 21. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

inkább ne is szeress. több értelme van, minthogy eljátszd valakinek, hogy szereted. nagyon aljas dolog.

amúgy meg engedd el magad. sodródj az árral és légy mosolygós és szeress szívből mindenkit.

tudom óvódásként hangzik ez a módszer, de ezzel leszel őszintén és igazán boldog.

2012. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Szóval, voltak az ősermberek azok csajoztak meg miden tod?

Te csajozol nem udvarolsz az a bajod! ÉS nem az h ló vagy meg minden....... minden eserre ne add fel egyből , ne gondloj arra h mdien csaj odavan érted hanem küzdj és értük mint kedden az 5-ért ok???????

2012. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy olyan dolog, hogy ha nyitott szemmel jársz, és adsz esélyt a dolognak, akkor remélhetőleg megtörténik, és rátalálsz arra, akire vártál. Az élet sajnos nem tündérmese, így erre nincs garancia, de hátat fordítani a lehetőségnek, elzárkózni nincs értelme. Persze, görcsölni is felesleges, csak nyitottnak kell lenni, és megragadni a lehetőségeket, ha adódnak.

Többet tenni viszont nem nagyon lehet szerintem, bár ha komolyan zavar a dolog, akkor talán érdemes lenne egy elbeszélgetés egy pszichológussal, hogy kikurkássza mi okozza ezt, ha van konkrét oka, és talán ő többet tud segíteni. De ezt igazából neked kell tudnod, hogy lenne-e ennek értelme, vagy sem.

2012. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nazira ***** válasza:
Ne csapd be se magad se az illetőt akivel éppen vagy, lehet sok elvárásod van irányukba amit ők nem is tudnak mert nem mondod el? Ismerkedés nem tom hogy zajlik de inkább történjenek meg később a dolgok és hosszú randik legyen mint 1 felindulásból párkapcsolat.
2012. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jól játszom: néha még magam is elhiszem.


A sodródás megvolt, megvan - mint amikor az ember úszik az árral szemben: küzd, hogy kijusson a partra. Amikor sodródsz, akkor nem küzdesz már, de azért figyeled, hogy hátha egyszer csak partot érsz.

2012. jan. 21. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, találsz valakit, akivel jókat dugtok, csinál neked finom vacsorát, csináltok közös programokat.... mi lehet ezen nem szeretni?
2012. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DarkChii ***** válasza:

"Nem igazán tudott közel kerülni hozzám egy sem eddig, sajnos."

Szerintem ez a kulcsmondat. Miért nem tudott hozzád közel kerülni? Te nem engedted? Vagy ők nem akartak?

Borzasztóan fontos egy kapcsolatban, hogy nyitott legyél, hogy valami "megfogjon" a lányban, és hogy szeresd... De mindezek mellett dolgozni is kell a kapcsolatért, amivel nyilván te is tisztában vagy. És ez alatt nem az ajándékokat meg a közös programokat értem, hanem az őszinte érdeklődést, és azt, hogy a lelked mélyén jobban akard őt boldoggá tenni, mint saját magadat.

Talán már meg is találtad ezt a lányt, csak féltél meghallani a belső hangodat, és kicsúszott a kezeid közül. Ha nincs ellenedre, egy pszichológussal való beszélgetés tényleg segíthet, mert talán olyan dolgokra világít rá ezzel kapcsolatban, ami eddig eszedbe sem jutott.

Sok sikert, és nem utolsósorban: kitartás! :-)

2012. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDD
2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el családállításra a témában.
2019. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!