Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm, és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, és ez most nagyon szíven szúrt. De komolyan. Ezért kérek tőletek tanácsokat, hogy hogyan tegyem túl rajta magamat, illetve hogy mit tegyek? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat, légyszíves így is összetörve vagyok.
2012. jan. 21. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
pakolj meg annyi puncit, amennyit csak tudsz
2012. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha teljesen elfelejted és kizárod őt az életedből. Legyél a barátaiddal, fordíts sok időt a hobbijaidra, járj társaságba. A lényeg, hogy légy pozitív. Az első időszak a legnehezebb, de után sokkal könnyebb lesz, az idő segíteni fog. Csak legyél erős és kitartó.
2012. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?


Ha 18 felett:

Irány a kocsma a haverokkal. Idd le magad.

Utána irány bármilyen közös program a barátaiddal. Élj szociális életed, bármennyire nincs kedved hozzá. Nekem ez segített.


Tüntess el mindent, ami rá emlékeztet. Amit nem tudsz eltüntetni: próbálj meg hozzá új emlékeket társítani.


Próbálkozz más lányoknál (na ne a barátnőinél, az soha nem jön ki jól)



És még valami: ez nagyon szar út. 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, pluszba vizsgaidőszakom is van, így nem tudok túl gyakran eljárni.

De az a pár alkalom is sokat segít.


Próbál meg minél többet élni, sok élményt összegyűjteni, hogy legyen mivel lefoglalnod az elméd.


És még valami: Eszedbe fog jutni. Hogy milyen volt, mit ronthattál el, mi mindent tett. Ezekkel szembe kell tudnod nézni. Ha elfojtod csak rosszabb lesz. Keserű a pohár, de magától nem megy le.


Hajrá.


23F

2012. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi, srácok! bár még mindig nehéz:( talán ezen csak az idő tud segíteni, de én még érzek reményt, hogy viszont leszünk még együtt.
2012. jan. 21. 21:28
 6/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, azt nem írtam. bocsi
2012. jan. 21. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem is egy hete hagyott el barátnőm, 5 éves kapcsolatból.

Első pár nap nagyon nehéz volt, de pozitivan gondolkodtam, és egyből lemondtam róla kizártam az életemből, és így egy héttel rá, már egész jól érzem magam :D

2012. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5 éves kapcsolat?:O és azt megkérdezhetem, hogy mi volt a szakítás oka?
2012. jan. 21. 21:33
 9/16 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

"de én még érzek reményt, hogy viszont leszünk még együtt."


Bocsi, ha nyersen fogalmazok: HÜLYE VAGY


Erre ne is gondolj. Elhagyott, megvolt az oka. Ha megint összejöttök megmondjam mi lesz? 2 hónap leteltével ugyanitt leszel. lehet még mélyebben a gödör alján.


Ez a lány elment, és ne akard, hogy visszajöjjön. Mert nem leszel tőle boldog. Mikor kimondják, hogy vége van egy kapcsolatnak, azt okkal teszik. És ha komolyan gondolta, akkor max azért jönne veled megint össze, mert nem talált jobbat/mást. Ennél meg azért kicsit több önbecsülésed kell hogy legyen.

Vagy lehet, hogy csak nevelő célzattal dobott ki. Az ilyen nőt pedig nevelő célzattal nem szabad visszafogadni, mert bármilyen más ocsmányságra is képes.


Növessz gerincet, és fogadd el a tényt: SZAKÍTOTTATOK. Most neked nagyon szar, de később sokkal jobb lesz. 1-2-3 hónap múlva készen állsz majd, hogy mást keressél. És addigra jobb ember leszel, mert ilyenkor sokat tanul az ember saját magáról. És megtanulja, hogy kik az igazi barátai.

2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát jó, én elfogadom azt a tényt hogy hülye vagyok, nem veszek semmit rossz néven. sőt igazad van! de a szerelem tesz engem hülyévé, és remélem tényleg igazad lesz.
2012. jan. 21. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!