Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy együtt aludhassak a barátommal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyum tudja, hogy lefeküdtünk már, fogamzásgátlót is szedek, és engedné az együttalvást. Apa viszont hevesen tiltakozik ha felhozom a témát (ő nem tudja, hogy megtörtént már a dolog). Másfél éve vagyunk együtt, ezalatt 3-4x volt együttalvás (2 szilveszter, és egy nyaraláson szülők nélkül). Ezért nem igazán értem, miért nem engedi apa... Nem mindegy már akkor? Nem rendszeresen akarnám, csak néha. Hogy győzzem meg, hogy legalább néha engedje meg?

17L


2012. jan. 21. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

De azt viszont tudja hogy 4szer már együtt aludtatok, és nem engedi?

Különben szerintem neki is joga lenne tudni a dologról, elvégre az apukád, persze megértem, hogy neki nehezebben beszélsz ezekről a dolgokról, mint anyukádnak, de akkor is. Meg kéne mondanod, hogy ennyi idősen már tisztában vagy ezekkel a dolgokkal, tudtok védekezni, és bízzon meg benned. De legfőbb dolog akkor is az őszinteség.

2012. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az apák már csak ilyenek! :-) Az enyém hetekig nem szólt hozzám, amikor 18 évesen elmentem nyaralni pár napra baráti társasággal, sátorral és az akkori barátommal aludtam. Aztán lassan megszokta. :-) Kitartás! :-)
2012. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

lányos apák átka.

Nekem már gyerekem van, de még mindíg haragszik egy kicsit a férjemre.

A kifogás: mikor nyolc éves voltam, megígértem apámnak, hogyha felnövök, otthon maradok és minden nap rántotthúst csinálok neki ebédre. XD

2012. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, ezért nem igazán értem. Bár olyankor másnap nem szólt hozzám:/
2012. jan. 22. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem egyedi dolog.Igazából tud ő mindent de nem tudja megemészteni.Kérdezd meg tőle,ha tiltja az együtt alvást akkor szerinte nem fog megtörténni a dolog ha ti esetleg szeretnétek?Mondd meg neki hogy te megérted az aggódást ha apa lennél lehet hogy pont így éreznél de értse meg még mindig jobb ha tud róla az ember mintha esetleg lopva titkolva kell csinálni.
2012. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy "Apa. A f*sz nappal is feláll, nem csak éjjel!"

Hatásos lesz.

2012. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!