Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ti összejönnétek egy ilyen pasival? A csajok sosem tanulnak?

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy kérdést amiben azt írta valaki ,hogy megéri e össze jönni egy ilyen sráccal? Hát ezek a csajok sosem tanulnak ? :D

Itt a link hogy megértsétek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2012. jan. 21. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy nem hiszed el, a jóképű, izmos, tetkós zöldszemű, erőt és dominanciát sugárzó okos férfiak csak nőfalók lehetnek.

Pedig mint MINDEN FÉRFI, az ilyen díszpéldányok is csak egyetlen, átlagos nővel szeretnék leélni az életüket, és abszolút nem vonzza őket a lehetőség, hogy több nőt kapjanak meg.


Olyan előítéletes vagy, Kedves Kérdező.

2012. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%-os. Te is ugyanolyan nő vagy mint a többi. Én férfi vagyok és biztosan állíthatom, hogy 100 jóképű, kigyúrt, drogos, iszákos férfiből 95 legalább ugyanolyan, vagyis csak egy numerára kell neki egy nő. De 100 ból 95 lány meg el hiszi, vagy elhiteti magával, hogy ez a pasi nem ilyen, vagy ha igen, akkor majd én megváltoztatom. Természetesen a pasi megfekteti a csajt, és elhajitja mint egy alsónadrágot. A lány pedig elkezd sírni, hogy minden pasi ilyen szemét. IGEN! Ha ilyen partyarc szépfiú, drogosokra pályáztok, akkor minden pasi egyforma. Ott vannak az átlagos kinézetű, nem partyarc, nem iszákos és drogos pasik, de rájuk nem is figyeltek fel. Aztán jön az újabb drogos macsó és kezdődik a körfolyamat elölről, a lány megint azt hiszi ez majd más lesz, de mégsem. Ez még vagy 2-3 szor megismértlődik és a csaj összeroppan, hogy nincs rendes pasi. Pedig van, csak a lány huuugyagyú, hogy mindig a rosszfiúba akar beleszeretni. Ezért mondjuk a lányokra, hogy buták, és ösztönlények. Tisztelet a nagyon de nagyon kevés kivételnek.
2012. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, és ironizáltam...

a 81%os

2012. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de ez elég szánalmas. nekem pont nem az ilyenek jönnek be ;)
2012. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden lánynak csak a külső számít, így mind összejönnének vele, kivéve akinek nem tetszik mondjuk a zöld szem v a tetkó.
2012. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a drogosnál kihúztam a listámból.
2012. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lány vagyok és igen, én összejönnék egy tipikus "jófaszival", de nyilván úgy, hogy nem számítok semmi jóra tőle... de azért rápróbálnék...;)
2012. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod a kollektív tudatból, és tapasztalatból nem merítünk,így egyenként - ergo mindenkinek - át kell esnie, illetve pofára.

Tehát, de, tanulnak, épp most.

2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!