Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképesztő! És még én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztő! És még én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A barátnőm multkor felvetette, hogy mi lenne, ha összepakolná a szobám. ( Nincs rendetlenség, csak szeret rendezgetni) Mondtam neki, hogy NE!!! Nem szeretem, ha a cuccaimat pakolgatják, az az én intim zónám. Ezt kifejtettem neki. Nem élünk együtt. De ma megbeszéltük, hogy eljön és itt alszik, de nekem közben el kell mennem osztálytalálkozóra. Addig legyen el nálunk. Arra értem haza, hogy a cuccaim el vannak pakolva teljesen más helyre és semmit nem találok. Jogosan vagyok kiakadva teljesen, ha előtte már értelmesen magyarul elpofáztam neki, hogy ne rendezgesse a cuccaimat?
2012. jan. 21. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Teljesen jogosan :D

Tudom, neked ez nem vicces, és ebben a helyzetben nekem sem lenne az, de így kívülről nézve azért elég nagy poén :D

2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem... ha velem csinálna ilyet a nőm, jönne a retorzió,kőkeményen.
2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nem szeretem ha valaki piszkálja a cuccaimat.

igen ez 1 igazán pofátlan dolog.

2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lehet csak unatkozott. de elég nagy pofátlanság ilyeneket művelni más tudta nélkül. ha az én szobámhoz vki hozzányúlna... mészárlás történne, itt helyben... grr.
2012. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Nazira ***** válasza:
Jogosan vagy kiakadva főleg, h elmondtad neki, h ne tegye. Mi lelte azt a csajt te:o
2012. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 zseni001 ***** válasza:
Teljesen jogosan! Jó feleség lesz belőle :)
2012. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem dobta ki a cuccaidat és nem vett helyettük rózsaszínű bútorokat a hitelkártyádon amit a szobában hagytál.
2012. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Macs1209 ***** válasza:
85%

Nézd, vedd poénosabbra a dolgot, bár teljesen ki vagy

akadva, alap (ha tudnád, mennyi kárt okoztak nekem a

nők ilyennel...)


Ha valami kell, ne kelj fel, adja oda neked, ugyanis

Ő tudja, hogy hova rakta.... Visszanyal a fagyi, ha

meg kiakad, akkor hello...

2012. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 omba ***** válasza:
100%

Nagyon súlyos!

Az is, hogy eszébe jut- sokéves házasság után is csak megbeszélés alapján tehet ilyet az egyik.

Ha meg felvetette, te meg NEM-et mondtál, és mégis...

Nagyon erőszakos, bunkó dolognak tartom

2012. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

jah, hát elég tapló a csj...sztem még most szabadulj meg tőle, mert később még rosszabb lesz

22/ L

2012. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!