Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megütött, megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megütött, megcsalt, hazudozott.1hónapja szakítottam vele, viszont nem tudom miért, de olyan érzésem van, h szeretem:S és ha nem szakítok még mindig vele lehetnék! De úgy éreztem, h muszáj lépnem. Tudom, h hülye vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2012. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj túllépni rajta; amiket csinált az a pasi veled, megint megtenné egy szemrebbenés nélkül, szóval jól tetted!
2012. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj hozzá.Én még fel is jelenteném az tuti.
2012. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PT-Daniel ***** válasza:

Szerinted, ha ezek utan meg te könyörgöd vissza magad hozza, mennyire fog majd megbecsülni?


Ha ilyet tesz, nem szeret! Ha te ezt elnezed, sosem fogja megerteni, hogy tetteinek vannak következmenyei. Mindkettötöknek artanal, ha visszamennel hozza!


Örülj, hogy volt benned annyi tartas es erö, hogy elküldted!


Keress egy pasit, aki megerdemel!

2012. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Találsz valakit aki igazán szeret és akit igazán szeretsz aztán már nevetni fogsz magadon, amiért azzal a majommal valaha is együtt tudtál lenni.
2012. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jan. 20. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem többször de én vagy 20x vissza mentem az ex barátomhoz! Hülyeség volt mert sose lett jobb. Ő is megcsalt hazudozott de mindig lebukott! :)


Én ott hagytam rá 6 hónapra nagyjából kihevertem összejöttem egy rendes fiúval és vele azóta is együtt vagyunk ( vele is vitázok de kis piti dolgokon! ).


Tudom, hogy rossz hallani..de jobb, hogyha ott hagyod! :)

2012. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha egyszer megüt és megcsal, arról nem tehetsz.

Ha másodszor is megteszi (márpedig meg fogja), azt megérdemled.

2012. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, :) légy boldog nélküle, az ilyen hulladék, nőket bántalmazó "lény", még szánalmat sem érdemel.
2012. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye női ösztönlény vagy. Ha agyonvernek, megcsalnak, kihasználnak még te ragaszkodsz hozzá, de egy normálisabb srácot már egyből kirúgtál volna. Meg is érdemled, ha ilyen hülye vagy.
2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!