Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Életemben először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Életemben először igazán szerelmes vagyok! Mi a teendő? F

Figyelt kérdés
bevallom,eddig csak futó kalandjaim voltak,csak fellángolások,minden csaj csupán testileg érdekelt,és részükről is hasonló volt a dolog. és most meg halálosan belezúgtam egy teljesen más lányba,aki egyszerű ruhákba jár,kedves,aranyos,megértő,meg visszahúzódó kicsit.Lelkileg kezdtem el kötődni hozzá. Olyan fura érzés. Nem tudok ezzel mit kezdeni,nem tudom mi a teendő,a lány is,meg én is tök zavarban vagyunk egymás társaságába,de én még soha nem voltam szerelmes,nem tudom,h kell az érzelmeimet kordában tartani. Nem tudom,h vallhatnám be neki,mert bár sok csajom volt,de szerelmes csak most vagyok először,tudom és kész,mert ez a lány iránt mást érzek,mint az eddigiek iránt. Eddig érzelmek nélkül éltem,így egyszerűen képtelen vagyok kiadni az érzéseimet neki. Ő meg olyan kis magának való,aki soha nme fog nekem az érzelmeiről vallani,ezért nekem kell megtenni ezt a lépést,de hogy kell ezt csinálni?
2012. jan. 22. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is mit akarsz? Elmondani neki, hogy szereted? Akkor nehogy durr-bele módon űllj hozzá a dolgokhoz! Ismerkedjetek még, vidd el randira stb...
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Em0 Girl ***** válasza:
először is: ha ő is teljesen zavarban van a jelenlétedben, nem kizárt hogy ő is így érez. az ilyesmiket általában úgy szúrják el, hogy túl félénkek,így nem ismerkednek össze... menj oda hozzá,barátkozz vele össze, keressetek közös témákat, és egy idő múlva vesd fel ezt a dolgot!
2012. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!