Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek van értelme? Lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme? Lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 hónapja szakítottam az úgymond barátommal. 1 hétig jártunk, de szerettük egymást. Nos az volt, h ő beleszeretett egy másik lányba, de még mindig tartjuk a kapcsolatot és nagyon jóban vagyunk, mondhatni bizalmasok vagyunk. Mindig mondja, amikor rákérdezek, hogy nem tudja, hogy mit is akar valójában. Őrülten szeretem. Mit tegyek? Kérlek segítsetek. Értelmes válaszokat kérek. Előre is köszi! 13/L
2012. jan. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

Nőj fel.


"Értelmes válaszokat kérek."

Hidd el, ez az volt. Érzelmileg még fel kell nőj, de nincs ezzel semmi gond a te korodban.

2012. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos az a baj, hogy nem tudom őt kiverni a fejemből. A nap 24 órájában rá gondolok..
2012. jan. 22. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, ha erős volt a megfogalmazás, de ebben a korban még egészen másképp működik a szerelem, hidd el túlteszed magad rajta könnyen. Ha folyton rá gondolsz, akkor az azért van, mert szeretsz (szeretnél?) szerelmesnek lenni, és nem akarod elveszteni magát az érzést. A srác csak egy eszköz ehhez. Mindez persze tudat alatt működik. Szóval egyszerű, légy nyitott, és barátkozz másokkal is. Legalábbis ez az én véleményem, így utólag visszagondolva, saját tapasztalat alapján.


Bár ha nem pasizol, az lenne a igazán normális 13 évesen. De ebbe nem szólhatok bele. :)

2012. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!