Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Nem értem a barátomat. Lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt terveztük a karácsonyt és a szilvesztert is, szűk családi körökben, ő volt leginkább oda a dologért. Nem érdekelte, hogy a haverjai bulizni mennek, ő ezt választotta, pedig nem befolyásoltam semmivel. Szoktunk veszekedni azt nem jelenteném ki, hogy gyakran, de most megint sikerült összezördülnünk. Tegnap még azt mondta, hogy a világon mindenkinél jobban szeret tiszta szívéből. A mai veszekedésünk utána azt mondta keressek másik srácot, ő nem szeret jelenleg. Pedig elég apró dolgon vesztünk össze. Többször is előfordult, hogy állított valamit máskor már teljesen mást mondott nem csak ilyen dolgokban. Jelenleg nem beszélünk, tök közömbösen viselkedik. Van ennek értelme folytatni?
2011. dec. 16. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Aki igazán szeret, az nem fogja az állításait úgy váltogatni, mint más a szaros gatyáit.
2011. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
szerintem meg csak felidegesítette magát!
2011. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
van ilyen, amikor mérges vok, én is mondok mindenfélét.. de sztem hülyeség otthon maradnotok szilvezterkor, ne csináljatok már úgy, mintha nyugdíjasok lennétek :S
2011. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem otthon leszünk, Balatonra megyünk egy társasághoz az éttermükbe :)
2011. dec. 16. 00:21
 5/16 anonim ***** válasza:
ja, ok.. sztem hivd fel holnap d.e., h akar-e meginni egy kv-t, és megbeszélni a dolgokat :D mi ezt szoktuk.. ha megbeszélhető a dolog..
2011. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hívtam, hogy átmenjek-e holnap, mondta hogy 'jövök amikor akarok akár reggel is maximum befekszünk egyet még szundizni' de elég közömbösen mondta :(
2011. dec. 16. 00:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom is elég forrófejű, ha ideges, hajlamos olyan dolgokat mondani, amiket később megbán. Ha lehiggadt, és végiggondolta amiket mondtunk egymásnak, belátta, hogy túlzásokba esett a vita hevében, és jött bocsánatot kérni. Ismerem már, elég régóta együtt vagyunk, és tudom, hogy ezeket nem gondolja komolyan, és amint lenyugszik, kiengesztel. De olyan még sosem volt, hogy valami durva dolgot vágott a fejemhez, és nem kért bocsánatot, vagy közömbösen viselkedett. Sajnálom, de ez rossz jel :S Bár ha máskor is ilyen, és ő az a típus, akinek kicsit több időre van szüksége ahhoz, hogy lenyugodjon... akkor még talán menthető a dolog...
2011. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hagyd had higgadjon le (valószínű azért volt most is közömbös a telefonba, mert még nem nyugodott meg)

Majd kialussza magát, holnap reggel bebújsz mellé, aztán megbeszélitek a szilveszteri programot :)

2011. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ő mindig ilyen volt. Nagyon büszke ember, nem nagyon látja be ha hibázik. Ma azt mondta, hogy komolyan gondolta ezeket. Már voltak ilyen mosoly szüneteink, de akkor is ugyanúgy találkoztunk mert miatta eltűrtem, hogy bunkón viselkedik, fontosabb ő annál.


Remélem igazad lesz :) Én lennék a legboldogabb.

2011. dec. 16. 00:36
 10/16 anonim ***** válasza:
miken szoktatok veszekedni?
2011. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!